26 marca odbył się w naszej szkole kolejny konkurs piosenki anglojęzycznej. Klasy trzecie wysłuchały wszystkich jedenastu zgłoszonych piosenek. Jury w składzie: prof. Jolanta Schmidt (przewodnicząca), prof. Ewa Korzeniowska, prof. Lucyna Pawłowska, prof. Kinga Paulewicz-Sopala i prof. Alina Tobolska po naradzie postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

I miejsce - Martyna Szerżyna (2E) i jej akompaniatorzy Maciej Widziewicz (2C) i Mateusz Wójcik (2E) za porywające wykonanie ‘Jailhouse rock’; Martyna zaśpiewała także ‘Valerie’, tym razem bez akompaniamentu gitarzystów,
II miejsce - Martyna Ralla (2A) – niezapomniana w piosence ‘Stay’,
III miejsce - Natalia Drobiec (2C) – subtelna i delikatna w utworze ‘My heart will go on’
Wyróżnienia otrzymali:
- Joanna Muniak (2B)
- Martyna, Glura, Karolina Miszczak i Justyna Wanot (3B)
- Patryk Łaskawski (2C)
- Aleksander Żyłka (2D).

Klasy drugie i trzecie miały możliwość wysłuchania koncertu laureatów. Poza konkursem wystąpiła Zuzanna Niewiadomska (1A), która zachwyciła swoim wykonaniem ‘Bohemian Rhapsody’. Wysoki poziom konkursu i różnorodność repertuaru dobranego przez wykonawców sprawiły prawdziwą radość słuchaczom, którzy brawami podziękowali szkolnym artystom za występy.