Projekt DeBBaty to turniej debat oksfordzkich organizowany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie dla uczniów liceów ogólnokształcących z całej Polski. W poniższym załączniku znajduje się zaproszenie, w którym wytłumaczona jest tegoroczna formuła debat. Co więcej, pragnę dodać, że przed turniejami eliminacyjnymi odbędą się szkolenia z zakresu debatowania prowadzone przez specjalistów z Fundacji Nowy Głos, które umożliwią udział w projekcie osobom, które nie miały wcześniej styczności z tego typu aktywnością. Przechodząc do meritum, jako organizatorzy chcielibyśmy zaprosić IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. S. Maczka do uczestnictwa w projekcie. Serdecznie apeluję o kontakt do 9 grudnia br. z informacją zwrotną zawierającą decyzję w sprawie uczestnictwa oraz wybrany już 4-osobowy skład reprezentujący Pani szkołę na arenie debatanckiej. Dziękuję i liczę na owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku, Kalina Mozul Kalina Mozul Koordynator turnieju eliminacyjnego w Katowicach tel: 667-444-859 mail: kalina.mozul@gmail.com