Uwaga, potrzebna pomoc???

W ramach współpracy ze Śląską Wioską Humanitarną ogłaszamy zbiórkę: "Dzieci z Ukrainy nadal potrzebują naszej pomocy. Rozpacz, strach, utrata najbliższych ... Wojna w Ukrainie trwa już ponad rok. Odebrała dzieciom wszystko, co znały: beztroskie dzieciństwo a przede wszystkim bliskie im osoby. Śląska Wioska Humanitarna objęła patronatem Dom Dziecka w Pawłohradzie.

Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce darów dla dzieci, które przebywają w tej placówce (40. dzieci ) Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie zebrać potrzebną ilość rzeczy po to, by pomóc i podarować uśmiech samotnym dzieciom. Zbieramy najpotrzebniejsze rzeczy dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat

? odzież wiosenno - letnią, ? bieliznę, skarpetki, piżamki, ? czapki z daszkiem, kapelusiki, ? rzeczy higieniczne: mydła, żele pod prysznic, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, chusteczki higieniczne, chusteczki mokre itp. ? leki dla dzieci: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, syropy / tabletki na kaszel, opatrunki, plastry itp, ? artykuły papiernicze: kredki, mazaki, farby, bloki, kolorowanki, plastelinę itp. ? gumki do włosów, spinki, szczotki do włosów, ? skakanki, piłki, paletki itp. ? słodycze dla dzieci, ? żywność długoterminową ? zabawki ( pluszaki, lalki, autka itp.)

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i pomoc ♥️♥️♥️." Rzeczy można przynosić do sali nr 6 opisane: imię, nazwisko, klasa. Punkty z zachowania będą wpisane na nowy rok szkolny. Bardzo prosimy o zaangażowanie?.