Ogólnopolski finał zawodów "Z SKS-u do AZS-u" odbył się w dniach 6-8 grudnia w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowała silna ekipa. W zawodach uczestniczyły reprezentacje:siatkówki i koszykówki dziewczyn, chłopcy grający w futsal i 2 tenisistki stołowe.Po bardzo zaciętych bojach wróciliśmy z pucharem za 3 miejsce w siatkówce (Julia Włosek, Paulina Frączek,Agata Markiewicz, Justyna Grund, Marta Paczyńska, Natalia Janecka,Zofia Hajek,Emilia Mol,Marta Dytkowicz + trener wspomagający Szczepan Wątor)
Zuzanna Grzesińska była najlepsza wśród tenisistek - 1 miejsce,a Bogusława Majewska 4 miejsce. Koszykarki zajęły 4 miejsce ,a chłopcy w futsalu 5 miejsce.
W ogólnopolskiej klasyfikacji generalnej Katowice zajęły 3 miejsce i zdobyły puchar.Jak zwykle wszyscy godnie reprezentowali szkołę.