9 grudnia br. odbyła się uroczysta akademia z okazji podsumowania obchodów 130 rocznicy urodzin naszego patrona gen. Stanisława Maczka i 25-lecia nadania imienia szkole. Honorowym gościem uroczystości była Pani Zofia Zwierzyńska, żona żołnierza gen. Stanisława Maczka. W części artystycznej byliśmy świadkami rodzinnego spotkania weterana Dywizji Pancernej i jego wnuczki oraz wysłuchaliśmy pieśni, które towarzyszyły żołnierzom gen. Maczka. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Katarzyna Ziemiec wręczyła zaproszonym gościom „MACZKI WDZIĘCZNOŚCI”. Następnie delegacje złożyły kwiaty przy popiersiu gen. Stanisława Maczka. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i wzięli udział w uroczystości upamiętniającej patrona naszej szkoły.