Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie: "Jak nas widzą, tak nas piszą". Projekt został stworzony przez uczniów (2d i 2b) w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Uczniowie klas pierwszych i drugich w ramach warsztatów mieli okazję dowiedzieć się trochę więcej, jak wygląd wpływa na odbieranie nas przez ludzi wokół, o postawie otwartej i zamkniętej, ale również, jak zachować się podczas wystąpień publicznych. Stworzyliśmy również social media, żeby nasi rówieśnicy mogli z nami nawiązać kontakt w razie niejasności czy pytań. Mamy nadzieję, że uczniowie po naszych warsztatach będą wiedzieć trochę więcej o gestach, zachowaniu czy eleganckim stroju.
Z poważaniem,
Zespół projektu - "Jak nas widzą, tak nas piszą":
Wiktoria Góra, Zuzanna Tyl, Alicja Malik, Aleksandra Malina, Piotr Graczyk, Jan Bieńkowski, Tomasz Syrkiewicz.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć certyfikat udziału szkoły w projekcie.