Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kolejnym Dniu Zdrowia, który odbył się 9 kwietnia.

Wiele się działo dzięki zaangażowaniu niżej wymienionych instytucji oraz osób:

• Powiatowy SANEPID - wykłady o szkodliwości e – papierosów i napojów energetycznych oraz informacje, jak uchronić się przed kleszczami; stoisko z alko i narkogoglami
  • NFZ – stoisko z możliwością wykonania pomiarów ciała oraz wyrobienia karty EKUZ – Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego
  • Fundacja „Oko w oko z rakiem” – fantomy do samobadania piersi oraz jąder
  • Panie fizjoterapeutki z AWF – porady, konkursy z nagrodami (bilety do kina)
  • „Medyk” - fantomy niemowlęcia (pierwsza pomoc - zadławienie); prawidłowa dezynfekcja rąk
  • Pani dr Czajkowska ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - wykład o profilaktyce raka szyjki macicy
  • 7.Pani psycholog z Hospicjum Cordis - prezentacja na temat działalności placówki. Wszystkim, którzy przynieśli dary serca dla Hospicjum Cordis jeszcze raz dziękujemy!
  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – krwiodawcom z naszej szkoły kłaniamy się nisko!
  • Nasze uczennice z klasy 3b – stoisko z pomiarami ciśnienia, saturacji i glukozy we krwi
  • Pan prof. Grzegorza Żogała – organizacja Szkolnego Siatkarskiego Turnieju Par mieszanych

Bardzo dziękujemy również naszym wspaniałym sponsorom: Radzie Rodziców (jabłka dla wszystkich uczestników, nagrody w konkursie plastycznym) oraz Pizzerii Piccolo (nagrody za zawody sportowe).

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia  - koordynatorce pani p. prof. G. Żogale oraz p. prof. J. Bosowskiej, K. Kłosowskiej, M. Łukszy, M. Schneider.

Życzymy dużo zdrowia!