Dzień Języka Angielskiego – 06.04

W tym roku młodzież naszej szkoły miała okazję wziąć udział w konkursie piosenki angielskiej 'Anglo-American Song Contest', Szkolnym Dyktandzie z Języka Angielskiego, ‘Speed Dating’ oraz odwiedzić ‘Tea Room’.

W konkursie piosenki angielskiej jury w składzie profesor Katarzyna Sobecka, profesor Kinga Paulewicz-Sopala i profesor Jolanta Schmidt przyznało następujące nagrody: trzy, równorzędne pierwsze miejsca otrzymały Maria Szewerda z klasy 3dp, Weronika Ruchała z klasy 3cp i Iryna Kaczmar z klasy 1c. Drugie miejsce otrzymała Karolina Filipczuk z klasy 1a, a trzecie miejsce przypadło Pauli Jochim-Pawlik z klasy 1b. Serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcą Szkolnego Dyktanda z Języka Angielskiego okazał się Miłosz Piotrowski z 3dp, który zrobił najmniej błędów w finałowym, najtrudniejszym tekście!

‘Speed Dating’, w trakcie którego uczniowie musieli zaimponować płci przeciwnej używając języka angielskiego, okazał się strzałem w dziesiątkiem.  Postaramy się, aby następnym razem więcej uczniów mogło wziąć udział w tym wydarzeniu.

Nasz Tea Room również cieszył się popularnością, a panująca tam miła atmosfera poprawiła przebywającym humor.

Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie atrakcji, uczniom za pomoc i udział.