Dni Języka Angielskiego (27-28.04.2021)

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i pomogli nam zorganizować Dni Języka Angielskiego.  Cieszymy się z dużego zainteresowania uczniów oraz nauczycieli naszymi propozycjami i wysokiej frekwencji.

Podziękowania dla dr Ewy Wylężek-Targosz, która przybliżyła nam znaczenie flagi amerykańskiej w życiu obywateli USA i podejmowanie tego tematu w  ich kulturze, przedstawicielowi British Council za przekazanie wiedzy o międzynarodowych egzaminach z języka angielskiego – IELTS oraz FC, szkole Project za umożliwienie nam spotkania z nauczycielem z Australii, Jonowi Williamsowi za przyjęcie zaproszenia i jego cenne uwagi, jak w kulturalny sposób rozpoczynać rozmowę z nieznaną osobą.

Gratulujemy również zwycięzcom konkursu ‘Get your message across’ na najciekawsze zobrazowanie angielskiego  idiomu z grupy tematycznej zwierzęta  - Karolinie Gatnar, Jakubowi Cichoń, Monice Chrobok.