Chcesz mówić płynniej po angielsku? Lubisz poznawać nowych ludzi? Poszerzać swoje horyzonty myślowe? Możesz dołączyć do naszego projektu eTwinning „debatABLE”!
Spotykamy się z uczniami z Litwy od grudnia, ale możesz dołączyć w każdym momencie. Nasze spotkania odbywają się na MSTeams w środy o godz.18:00 i trwają godzinę. Na początku spotkania przedstawiony jest problem. Następnie uczestnicy spotkania omawiają go w grupach czteroosobowych w osobnych ‘pokojach’ na Teamsach (uczniowie z naszej szkoły z uczniami z Litwy) – wyłącznie po angielsku?. Potem dwie wybrane grupy debatują ze sobą na forum.
Jeżeli masz ochotę spróbować i wziąć udział w chociaż jednym spotkaniu, napisz do nauczycieli prowadzących projekt: Lucyny Pawłowskiej lub Elżbiety Smendy.