Szanowni Rodzice,

informuję Państwa, że od dnia 26 października 2020 r. do 03 stycznia 2021 r., zajęcia lekcyjne prowadzone będą tylko w trybie zdalnym. W dniach od 26.10 do 30.10 lekcje odbywają się według obwiązującego planu poprzez platformę edukacyjną MS Teams. Dzień 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć zgodnie z przyjętym harmonogramem pracy szkoły. O planie zajęć w trybie zdalnym od 3 listopada zostaną Państwo poinformowani odrębną wiadomością. Zgodnie z procedurami o nauczaniu w formie hybrydowej, które zostały Państwu przesłane przez wychowawców, punkty od 3 do 22 pozostają bez zmian w trybie nauki zdalnej.

W sprawach administracyjnych prosimy o kontakt wyłącznie przez pocztę elektroniczną na maila: 4liceum@maczek.edu.pl lub poprzez formularz kontaktowy - FORMULARZ.

Przypominam również, że od 24 października młodzież do 16.roku życia w godzinach od 8 do 16 nie może wychodzić sama z domu oraz spotykać się w grupach.

Z poważaniem i życzeniami zdrowia,

Katarzyna Ziemiec