Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Szkoły Pełne Talentów". To akcja, która ma zmobilizować Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazać sprzęt sportowy i elektroniczny.

Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły, które mogą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc), przy kasie odebrać kupon (Talenciaka) i przekazać go naszej szkole. W jaki sposób? Można to zrobić na dwa sposoby:

1 - zeskanować kod QR z Talenciaka, a następnie wybrać IV Liceum

2 - wrzucić Talenciaka do specjalnego pudełka w szkole (na portierni, w sekretariacie lub pokoju nauczycielskim), a my zajmiemy się resztą.

Każdy Talenciak to dodatkowa szansa dla szkół w loterii. Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Szczegóły i pomoc: opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: prof. D. Krzyżewski i prof. K. Włodarczyk.

Liczymy na Wasze wsparcie!