SZKOLENIE ZORGANIZOWANE PRZEZ UCZNIÓW KL. 2F

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.” – Benjamin Franklin

W dniu 23 maja 2019r. uczniowie klasy 2f  Oliwia Latos, Karolina Wiśniowska, Daniel Sznicer i Konrad Twardowski w ramach realizacji innowacji pedagogicznej z geografii „Wczujmy się w klimat” zorganizowali szkolenie dla uczniów klasy 1b i 1c, które  dotyczyło zasad interpretowania danych ze stacji meteorologicznej, głównie detektora burz.

W ramach spotkania uczniowie (wykorzystując prezentację multimedialną pokazującą rozwój komórki burzowej), wskazywali min. w jaki sposób interpretować dane z mapy wyładowań w czasie rzeczywistym, dokonać oceny aktywności burzowej i powiązać jej rozwój z danymi ze stacji pogodowej.

Uczniom gratulujemy kreatywności i zaangażowania!