Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 14 kwietnia br., w wieku 66 lat, po ciężkiej chorobie zmarła Pani Profesor Elżbieta Zioło – długoletnia nauczycielka geografii i podstaw przedsiębiorczości w naszym liceum.

ŚP. Elżbieta Zioło pozostanie w pamięci współpracowników i uczniów jako wspaniała wychowawczyni wielu pokoleń młodzieży, dobry nauczyciel i niezawodna koleżanka w pracy na rzecz edukacji. Zmarła była miłośniczką i znawczynią Górnego Śląska, a jego historię i tradycje przekazywała uczniom. W naszej szkole realizowała m.in. Dzień Śląski oraz była organizatorem wycieczek krajowych i zagranicznych. Była osobą lubianą i niezwykle rzetelną.

Rodzinie, a w szczególności Córce Pani Aleksandrze i Synowi Panu Tomaszowi oraz Zięciowi i Wnukom, składamy wyrazy najszczerszego współczucia. Niech Droga nam wszystkim  ŚP. Elżbieta spoczywa w pokoju!

Dyrektor
wraz z całą społecznością IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stanisława Maczka