22 kwietnia w szkolnej hali odbyła się kolejna edycja konkursu Mam Talent zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Na scenie zaprezentowało się siedem solistek i jeden duet, którzy zaprezentowali swoje największe talenty: od śpiewu, poprzez taniec, grę na skrzypcach czy flecie, a na wystawie szkiców skończywszy.

Jury w składzie: opiekun SU prof. Dariusza Krzyżewskiego i przedstawicielki grona pedagogicznego, prof. Elżbiety Wesoły oraz prof. Ewy Ostaszewskiej, w sposób niezwykle trafny i zabawny oceniło wszystkie występy oraz przyznało dwa wyróżnienia.

Tegoroczną edycję wygrały Magdalena Bartoszek z klasy 3bG oraz Zuzanna Hordyńska z klasy 3eG, które swoim układem tanecznym (Magda) oraz szkicami (Zuzia) zachwyciły nie tylko jury, ale i całą publiczność.

Poziom tegorocznej edycji był tak wysoki, że jury postanowiło nagrodzić wszystkie uczestniczki konkursu, które w nagrodę otrzymają bilet do kina.

Gratulujemy odwagi i talentów wszystkim uczestniczkom, a jury i organizatorom serdecznie dziękujemy! ✨