Spotkania z wolontariuszami z całego świata, poznawanie innych kultur i przełamywanie komunikacyjnych barier - takie są zalety warsztatów Euroweek Szkoła Liderów. To program edukacyjny dla dzieci i młodzieży, którego celem jest doskonalenie języka angielskiego, nauka wielokulturowości, tolerancji, komunikacji społecznej oraz rozwój kreatywność.

Z takich warsztatów w Lądku Zdroju wrócili w sobotę uczniowie klasy II b wraz z nauczycielami Katarzyną Kłosowską i Anną Ziają-Wójcik. Za nami kilka dni ciekawych zajęć, interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych – wszystko w języku angielskim. Z wielkim zapałem uczyliśmy się tańczyć bachatę i poznawaliśmy inne kultury pod opieką wolontariuszy z Meksyku, Turcji, RPA, Dominikany. Euroweek to zdecydowanie warsztaty, które otwierają na świat.