Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe 2019/2020

Olimpiada, turniej, konkurs

Zasięg

Laureat, finalista, wyróżnienie, zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna

Gra miejska Fair train

miejski

3 miejsce

Pyda Wiktor, Sowa Mikołaj

mgr Łukasz Dziekan

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - badminton dziewcząt

miejski

2 miejsce

Filipcewicz Roksana, Fuss Maja

mgr Łukasz Dziekan

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - bieg na 400 m

miejski

2 miejsce

Zuzanna Haraf

mgr Malwina Łuksza

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - biegi sztafetowe chłopców

miejski

3 miejsce

Jaśko Tymoteusz, Komar Dominik, Skoczylas Mateusz, Smoliński Mikołaj, Szluzy Marcin, Wątor Szczepan, Zięba Hubert

mgr Łukasz Dziekan

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - piłka ręczna dziewcząt

miejski

1 miejsce

Badura Wiktoria, Frączek Paulina, Grzesińska Zuzanna, Haraf Zuzanna, Kucharska Nikola, Majewska Bogusława, Neukrich Laura, Patałąg Zuzanna, Przewłoka Marlena, Radzimirska Maja, Zwolenik Natalia, Stolarczyk Alicja

mgr Beata Andrzejczak

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - pływanie - 50 m stylem motylkowym

miejski

1 miejsce

Bujak Lilia 2a

mgr Marcin Penczek

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - siatkówka dziewcząt

miejski

1 miejsce

Marta Dytkowicz, Emilia Mol, Zofia Hajek, Marta Paczyńska, Natalia Janecka, Julia Włosek, Paulina Frączek, Justyna Grund, Agata Markiewicz, Monika Raj, Radzimirska Maja

mgr Grażyna Żogała

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - skok w dal

miejski

1 miejsce

Aleksandra Pietras

mgr Malwina Łuksza

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych - skok w dal

miejski

3 miejsce

Aleksandra Konopka

mgr Malwina Łuksza

Ogólnopolski finał zawodów „Z SKS-u do AZS-u” w Warszawie - tenis stołowy

ogólnopolski

1 miejsce

 

Zuzanna Grzesińska

mgr Malwina Łuksza

Ogólnopolski finał zawodów „Z SKS-u do AZS-u” w Warszawie - tenis stołowy

ogólnopolski

4 miejsce

Bogusława Majewska

mgr Malwina Łuksza

Ogólnopolski finał zawodów „Z SKS-u do AZS-u” w Warszawie - koszykówka dziewcząt

ogólnopolski

4 miejsce

Pietras Aleksandra, Dec Kornelia, Matlas Zuzanna, Neukrich Laura, Hordyńska Zuzanna, Majewska Bogusława, Makowska Agnieszka, Stefańska Karolina, Kucharska Nikola

mgr Beata Andrzejczak

Ogólnopolski Turniej Szkół Średnich „Z SKS -u do AZS-u” - siatkówka dziewcząt

ogólnopolski

3 miejsce

Marta Dytkowicz, Emilia Mol, Zofia Hajek, Marta Paczyńska, Natalia Janecka, Julia Włosek, Paulina Frączek, Justyna Grund, Agata Markiewicz

mgr Grażyna Żogała

Ogólnopolski Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u”

ogólnopolski

3 miejsce w klasyfikacji generalnej

Uczniowie wymienieni wcześniej w poszczególnych konkurencjach

mgr Grażyna Żogała mgr Malwina Łuksza mgr Justyna Bosowska mgr Beata Andrzejczak mgr Łukasz Dziekan mgr Grzegorz Żogała

Ogólnopolskie zawody „Z SKS -u do AZS-u” w Warszawie - futsal

ogólnopolski

5 miejsce

Dominik Komar, Kuba Bajda, Kuba Jabłoński, Marcel Mikołajczak, Marcel Szluzy, Martin Hovsepyan, Michał Bednarski, Mikołaj Sowa, Tymoteusz Jaśko

mgr Malwina Łuksza

Wojewódzki Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u” - futsal

wojewódzki

1 miejsce

Bajda Jakub, Bednarski Michał, Hovsepyan Martin, Jabłoński Jakub, Jaśko Tymoteusz, Komar Dominik, Liniewiecki Mikołaj, Mikołajczak Marek, Petrus Bartłomiej, Skoczylas Mateusz, Sowa Mikołaj, Szluzy Marcin

mgr Łukasz Dziekan

Wojewódzki Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u” - koszykówka chłopców

ogólnopolski

2 miejsce

Mateusz Adamczyk, Wojciech Nosalik, Nikodem Ciszewski, Hubert Zięba, Jakub Bajda, Jakub Janus, Maciej Pisarski, Wiktor Pyda, Franciszek Sury, Mikołaj Smoliński

mgr Justyna Bosowska

Wojewódzki Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u” - koszykówka - dziewcząt

wojewódzki

1 miejsce

Przewłoka Marlena, Dec Kornelia, Matlas Zuzanna, Frączek Paulina, Grzesińska Zuzanna, Hordyńska Zuzanna, Majewska Bogusława, Makowska Agnieszka, Raczyńska Joanna, Stefańska Karolina

mgr Beata Andrzejczak

Wojewódzki Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u” - siatkówka dziewcząt

wojewódzki

1 miejsce

Emilia Mol, Zofia Hajek, Marta Paczyńska, Natalia Janecka, Julia Włosek, Agata Kuraj, Paulina Frączek, Justyna Grund, Agata Markiewicz, Monika Raj

mgr Grażyna Żogała

Wojewódzki Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u” - tenis stołowy - dziewcząt

wojewódzki

1 miejsce

Zuzanna Grzesińska, Bogusława Majewska, Zuzanna Matlas

mgr Justyna Bosowska

Wojewódzki Turniej Szkół Średnich „Z SKS-u do AZS-u” - siatkówka chłopców

wojewódzki

2 miejsce

Blacha Michał, Jaśko Tymoteusz, Komar Dominik, Markiewicz Grzegorz, Miazga Oliwer, Młynarczyk Wiktor, Nowak Michał, Wątor Szczepan, Wójcik Mateusz

mgr Grzegorz Żogała

Zawody Finałowe Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt

wojewódzki

5 miejsce

Zuzanna Matlas, Bogusława Majewska, Zuzanna Grzesińska

mgr Malwina Łuksza

Zawody Półfinałowe Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt

miejski

2 miejsce

Zuzanna Matlas, Bogusława Majewska

mgr Malwina Łuksza

Osiągnięcia sportowe 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  • 4 miejsce w ogólnopolskich finałach w Warszawie w zawodach organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy „Z SKS-u do AZS-u” - opiekun mgr Grażyna Żogała, mgr Malwina Łuksza
  • 2 miejsce w rywalizacji sportowej w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych dziewcząt- opiekunowie- mgr Grażyna Żogała, mgr Malwina Łuksza, mgr Łukasz Dziekan, mgr Grzegorz Żogała
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym : Paulina Frączek, Bogusława Majewska- opiekun mgr Malwina Łuksza.
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu: Dominika Dudek - 3 miejsce w stylu dowolnym na długości 50 m, Julia Duras - 3 miejsce w stylu klasycznym na długości 50 m., Lilia Bujak - 2 miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50 m – opiekun mgr Malwina Łuksza.
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetach przełajowych. dziewcząt: Zuzanna Haraf, Lilia Bujak, Anna Metlerska, Justyna Grund, Kinga Skrypko, Paulina Frączek, Sylwia Ciupek- opiekun mgr Malwina Łuksza
  • Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce:
    brązowy medal Magdalena Karpf w skoku w dal- opiekun Malwina Łuksza
    brązowy medal Zuzanna Haraf na 400m- opiekun mgr Malwina Łuksza
    brązowy medal Jacek Jendrzejewski w skoku w dal - opiekun mgr Łukasz Dziekan
    złoty medal Sylwia Ciupek, Zuzanna Haraf, Magdalena Karpf i Anna Metlerska w sztafecie 4x100 opiekun mgr Malwina Łuksza
  • 1 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych w badmintonie dziewcząt: Roksana Filipcewicz, Maja Fuss -opiekun mgr Łukasz Dziekan.
  • 3 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych w badmintonie chłopców: Michał Kania, Jacek Jedrzejewski - opiekun mgr Łukasz Dziekan.
  • 3 miejsce w Zawodach Półfinałowych Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie: Fuss Maja,
  • Filipcewicz Roksana- opiekun mgr Łukasz Dziekan.
  • 3 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych- tenis stołowy dziewcząt (szczebel miejski) : Majewska Bogusława Frączek Paulina- opiekun mgr Grzegorz Żogała
  • 1 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych w piłce ręcznej dziewcząt: Dec Kornelia, Dytkowicz Marta, Przewłoka Marlena, Haraf Zuzanna, Majewska Bogusława, Badura Wiktoria, Zwolenik Natalia, Włosek Julia, Kowalska Dorota, Malcharek Zofia, Grzesińska Zuzanna, Nalewajka Weronika, Frączek Paulina- opiekun mgr Grażyna Żogała i mgr Malwina Łuksza
  • 1 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych w piłce siatkowej chłopców: Nowak Michał, Markiewicz Grzegorz, Miozga Oliwer, Blacha Michał, Wątor Szczepan, Wójcik Mateusz, Jaśko Tymoteusz, Komar Dominik, Młynarczyk Wiktor, Nosalik Wojciech - opiekun mgr Grzegorz Żogała
  • 1 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadpodstawowych w piłce siatkowej dziewcząt: Frączek Paulina, Grund Justyna, Natalia Janecka, Kuraj Agata ,Malcharek Zofia, Markiewicz Agata, Paczyńska Marta, Włosek Julia, Raj Monika- opiekun mgr Grażyna Żogała
  • 2 miejsce w Wiosennym turniej szachowy szkół ponadpodstawowych: indywidualnie Michał Chojnacki
  • 3 miejsce drużynowo w Wiosennym turniej szachowy szkół ponadpodstawowych: Jóźwiak Jan, Chojnacki Michał- opiekun mgr Łukasz Dziekan

Osiągnięcia sportowe 2017/2018

Osiągnięcia sportowe 2017/2018

  • 4 miejsce w Katowicach  w  Rywalizacji Sportowej  Szkół  Ponadginmazjalnych  - Puchar  i nagroda pieniężna na sprzęt  sportowy dla szkoły
  • 2 miejsce w  Otwartych Mistrzostwach  Siemianowic Śląskich w  curlingu
  • 3 miejsce w  Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców
  • 5 miejsce w Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  tenisie stołowym  chłopców
  • 1 miejsce  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych
  • 2 miejsce - Rejonowe Zawody Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych  Biegach Przełajowych Dziewcząt 
  • 1 miejsce - Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce
  • 1 miejsce -  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce Sztafeta 4x 100m dziewcząt
  • 2 miejsce - Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce  Bieg na 400m 
  • 2 miejsce - Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce  Bieg na 1500m
  • 2 miejsce -  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce Bieg na 100m
  • 2 miejsce -  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce Pchnięcie kulą
  • 3 miejsce  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce Bieg na 100m
  • 3 miejsce  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  lekkoatletyce w biegu na 800m
  • 5 miejsce-  Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  tenisie stołowym dziewcząt
  • 2 miejsce 100m stylem klasycznym Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych  w pływaniu
  • 4 miejsce  w turnieju szachowym o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • 4 miejsce   w turnieju piłki nożnej dziewcząt  w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych

Osiągnięcia sportowe 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

  • Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu - opiekun mgr Grzegorz Żogała
    II miejsce Tomasz Sikora - 50m stylem dowolnym
    II miejsce Dominik Zwyrtek - 100m stylem dowolnym
    IV miejsce Bartłomiej Turczyński - 100m stylem klasycznym
    V miejsce w sztafecie stylem dowolnym
  • Turniej Piłki Siatkowej Plażowej dla Szkół Średnich Województwa Śląskiego o Puchar Prorektora ds. Sportu AWF Katowice - opiekun mgr Grażyma  Żogała
    II miejsce -Justyna Wszołek, Weronika Wieczerzycka,
    III miejsce- Anna Krzywda, Weronika Nalewajka
  • Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych  w siatkówkę dziewcząt - opiekun mgr Grażyma  Żogała
    I miejsce-W. Wieczerzycka, W. Nalewajka,J. Wszołek, A. Krzywda, K. Goźlińska, A.Jaromin, M. Kwaśniok, E.Tkocz,
    Z. Kozioł, M.Karpf, S. Ciupek,K. Berka)
  • Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu - opiekun mgr Grażyma  Żogała
    III miejsce Wiktoria Kulik - 100m stylem klasycznym
    III miejsce Weronika Matuszny - 50m stylem klasycznym
  • Gra miejska FAIR TRAIN- opiekun mgr Łukasz Dziekan
    I miejsce - wyjazd do Brukseli
  • Międzyszkolne Zawody woj. Śląskiego w siłowaniu na rękę-kategoria open - opiekun mgr Łukasz Dziekan
    III miejsce - Dominik Robak
  • Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach - opiekun mgr Łukasz Dziekan
    III miejsce - Marcin Rosicki
  • Zawody lekkoatletyczne o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych - opiekun mgr Malwina Łuksza
    I miejsce 4x100m dziewcząt
    II miejsce 400m chłopców - Maksymilian Fusch
    III miejsce pchnięcie kulą - Bartosz Roszer
    II miejsce pchniecie kulą - Mateusz Skop
    II miejsce 400 m dziewcząt - Natalia Ebert
    I miejsce pchniecie kulą dziewcząt - Sylwia Ciupek
    II miejsce 100 m dziewcząt - Magda Adamaszek
    I miejsce 1500 m chłopców - Kamil Gadomski

Osiągnięcia sportowe 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016

II miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
IV miejsce w Przełajowym Biegu sztafetowym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
IV miejsce w Siatkówce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
I miejsce w skoku w dal dziewcząt dla Martyny Adamiec w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
I miejsce w pchnięciu kulą dziewcząt dla Magdaleny Adamaszek w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
II miejsce w pchnięciu kulą chłopców dla Mateusza Skop w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
II miejsce w biegu na 400m chłopców dla Maksymiliana Fusch w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
II miejsce w biegu 4x 100m chłopców dla reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
I miejsce w biegu 4x 100m dziewcząt dla reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
V miejsce w Mini piłce ręcznej dziewcząt dla reprezentacji szkoły
III miejsce w piłce nożnej dla reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Katowic szkól średnich
II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych  Województwa Ślaskiego o Puchar Prorektora d/s Sportu AWF  w Katowicach dla Justyny Wszołek, Weroniki Wieczerzyckiej,
III miejsce w W Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych  Województwa Ślaskiego o Puchar Prorektora d/s Sportu AWF  w Katowicach dla Anny Krzywda, Weroniki Nalewajka
I miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Katowic szkól średnich dla Marcina Rosickiego
III miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Katowic szkól średnich dla reprezentacji szkoły

Osiągnięcia sportowe 2013/2014

Rok szkolny 2013/2014

III miejsce w  turniej piłki siatkowej chłopców  pod patronatem Śląskiej Ligi Walki z Rakiem organizowany przez VI LO im. Jana Długosza w Katowicach
awans do półfinału turnieju miejskiego o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych dla koszykarzy
awans do ćwierćfinału turnieju miejskiego o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych dla siatkarzy
biegi przełajowe – udział w rywalizacji o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
I miejsce w turnieju piłki siatkowej dziewcząt  pod patronatem Śląskiej Ligi Walki z Rakiem organizowany przez VI LO im. Jana Długosza w Katowicach
awans do turnieju półfinałowego w siatkówce dziewcząt  o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
udział w ogólnopolskim konkursie „ Mądre żywienie zdrowe pokolenie” ( nakręcenie filmu, przygotowanie komiksu, opowiadania i felietonu przez klasę 1e i 2e )
I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  turnieju tenisa stołowego dziewcząt organizowanym przez MOSiR Katowice  
I miejsce w Mistrzostwach Katowic w biegach przełajowych  
II miejsce w biegach przełajowych w regionie w Mysłowicach
awans do turnieju ćwierćfinałowego w koszykówce dziewcząt  o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
awans do ćwierćfinału  rozgrywek  o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych-reprezentacja piłki nożnej chłopców.

Osiągnięcia sportowe 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

Wicemistrz Katowic w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt
Wicemistrz Regionu w Konkursie o Mistrzostwo Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt  
I miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych tenis stołowy
Wicemistrz Katowic w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt
Wicemistrz regionu w Konkursie o Mistrzostwo Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt
Awans do półfinału w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych piłka ręczna
Awans do półfinału w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych piłka koszykowa
I miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych tenis stołowy
Awans do półfinału w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych piłka siatkowa
III miejsce w III Regionalnym Konkursie Poloneza
III miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w sztafecie 4x 50 m stylem dowolnym
III miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu na dystansie 50m stylem grzbietowym
II miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w sztafecie 4x 50m stylem dowolnym chłopców
I miejsce w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców pod patronatem Prezydenta Piotra Uszoka 

Osiągnięcia sportowe 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

1 miejsce w III Biegu Przełajowym Grand Prix MOSiR Katowice
1 miejsce w IV Biegu Przełajowym Grand Prix MOSiR Katowice
2 miejsce w sztafecie biegowej dziewcząt w mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych
3 miejsce w koszykówce dziewcząt w mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnich
1 miejsce w I Wiosennym Turnieju Koszykówki Dziewcząt
1 miejsce w I Wiosennym Turnieju Koszykówki Chłopców
2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt
2 miejsce w Mistrzostwach Śląska w Grach Podwórkowych - gra w gumę
1 miejsce w Mistrzostwach Śląska w Grach Podwórkowych - kręcenie hula-hopem
2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu na 100m stylem zmiennym
4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w sztafecie
4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w pływaniu na 50m stylem klasycznym
3 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt
2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafecie biegowej dziewcząt
4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt
4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców

Osiągnięcia sportowe 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011

1 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt
2 miejsce w turnieju piłki siatkowej "Długosz Powodzianom"
3 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt
3 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców
3 miejsce w Pierwszym Regionalnym Festiwalu Poloneza w Katowicach
3 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 50 m stylem motylkowym
3 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce w narciarstwie zjazdowym w klasyfikacji zespołowej w mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych
2 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 100 m stylem zmiennym
2 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym

Osiągnięcia sportowe 2009/2010

Rok szkolny 2009/2010

2 miejsce w rejonowych zawodach o Mistrzostwo szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt
1 miejsca w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt
1 miejsca w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej
3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym
1 miejsce w zawodach Grand Prix MOSiR Katowice w tenisie stołowym35
2 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 100 m stylem zmiennym

Osiągnięcia sportowe 2008/2009

Rok szkolny 2008/2009

3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym
2 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 50 m stylem dowolnym

Osiągnięcia sportowe 2007/2008

Rok szkolny 2007/2008

3 miejsce w V Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim

Osiągnięcia sportowe 2006/2007

Rok szkolny 2006/2007

1 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych stylem zmiennym na dystansie 100 m
2 miejsce w IX Mistrzostwach Polski Juniorów Polskiej Federacji Karate
3 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym dziewcząt na dystansie 4 x 50 m stylem zmiennym
2 miejsce w Zawodach Rejonowych Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym
2 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na 100 m stylem motylkowym
3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych stylem zmiennym
2 miejsce w II Mistrzostwach Polski Juniorów w Curlingu