HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dyrekcja informuje, że w IV Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się miejska uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 wraz z otwarciem nowo wybudowanej hali sportowej.

Dyrektor Liceum zaprasza na uroczystość w dniu 01 września br. o godzinie 11:00 w hali sportowej wszystkich nauczycieli oraz 4– osobowe delegacje klas wyznaczone przez wychowawców.

Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Stanisława Maczka w Katowicach informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się zgodnie z następującym harmonogramem:

- klasy II i III zdalne rozpoczęcie roku szkolnego na Microsoft TEAMS o godzinie 9.00

- klasy IA, IB, IC rozpoczęcie roku szkolnego w szkole w salach o godzinie 9.45:

klasa IA sala 7

klasa IB sala 18

klasa IC sala 26

- klasy ID, IE, IF rozpoczęcie roku szkolnego w szkole w salach o godzinie 13.00:

klasa ID sala 6

klasa IE sala 16

klasa IF sala 31.

Wszystkich Uczniów klas I oraz przedstawicieli klas II i III obowiązuje strój galowy. Obowiązuje również bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa.

Dyrektor Liceum prosi o systematyczne śledzenie w najbliższych dniach pojawiających się informacji na stronie internetowej szkoły w zakładce Aktualności dotyczących organizacji zajęć, jak i procedur BHP obowiązujących w Liceum od 02 września br.