Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych ma niezmierną przyjemność zaprosić uczniów szkoły do udziału w turnieju gier komputerowych "Esportowe Mistrzostwa Katowic", które organizuje wspólnie z Urzędem Miasta Katowice.
Turniej skierowany jest do młodzieży zamieszkałej w Katowicach i najbliższej okolicy.

Turniej odbywa się w całości online, a uczniowie uczestniczyć w nim będą z domów.

Wielkie finały odbywające się 13.07 poprzedzą dwa dni kwalifikacji (9 i 12 lipca), wyłaniające po 4 najlepszych zawodników. Uczniowie mogą wybrać jeden i wystartować w dogodnym dla nich terminie lub w obu terminach eliminacji.

Katowice wracają do gry!

Urząd Miasta Katowice i Esports Association mają przyjemność zaprosić wszystkich młodych Katowiczan na Esportowe Mistrzostwa Katowic!

EMK - to esportowy turniej w League of Legends 2vs2 z nagrodami - w puli aż 1500zł!
Udział jest całkowice darmowy.
Wielkie finały odbywające się 13.07 poprzedzą dwa dni kwalifikacji (9 i 12 lipca) wyłaniające w sumie 8 najlepszych zawodników.

Więcej informacji dostępnych na stronie https://polskiesport.pl/esportowe-mistrzostwa-katowic/

Rafał Razowski