Grafik zajęć pozalekcyjnych 2017/2018

Grafik zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018 (po maturach)

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

ZAJĘCIA

TERMIN

Biliński Tomasz

zajęcia wyrównawcze

czwartek

1430 - 1515

Bożek Elżbieta

zajęcia wyrównawcze

co druga środa

1430 - 1515

Cebula Małgorzata

zajęcia przygotowujące do matury dla klas: 2a i 2d

poniedziałek

1430 - 1515

zajęcia wyrównawcze dla klasy 1a

poniedziałek

1340 – 1425

zajęcia wyrównawcze dla klasy 1d

czwartek

1340 – 1425

Dziekan Łukasz

zajęcia z boksu

środa

1430 - 1515

Hefner Izabela

zajęcia wyrównawcze

czwartek

710 - 755

Juszczyk Ewa

zajęcia wyrównawcze

wtorek

1515 – 1600

Kiereś Barbara

zajęcia przygotowujące do matury

czwartek

800 - 845

Kłosowska Katarzyna

biologia eksperymentalna dla klas I

poniedziałek

1340 – 1425

Klepacz Laura

zajęcia wyrównawcze oraz dla uczniów uzdolnionych

środa

1340 – 1425

Komoniewska Anna

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

800 - 845

Korzeniowska Ewa

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1430 - 1515

Kozak Andrzej

zajęcia wyrównawcze oraz przygotowujące do matury z historii i WOS-u

poniedziałek

1340 – 1425

Krzyżewski Dariusz

zajęcia wyrównawcze i rozwijające uzdolnienia

poniedziałek

1340 – 1425

Lizoń-Jura Beata

zajęcia wyrównawcze

czwartek

800 - 845

Lubczyk Martyna

Koło Młodych Klasyków

środa

1145 – 1230

Paulewicz-Sopala Kinga

zajęcia wyrównawcze

wtorek

1340 – 1425

Pawłowska Lucyna

zajęcia wyrównawcze

wtorek

800 – 845

Penczek Marcin

zajęcia fitness - ćwiczenia siłowe z ciężarem własnego ciała

poniedziałek

710 - 755

Ruchała Małgorzata

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1340 – 1515

Schmidt Jolanta

zajęcia wyrównawcze

wtorek

710 - 755

Sobecka Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1340 – 1425

zajęcia wyrównawcze

wtorek

1430 - 1515

Sowa Barbara

Koło Aktywnych Czytelników

środa

1430 - 1515

oraz okazjonalne spotkania i akcje

Sowa Ryszard

zajęcia wyrównawcze oraz dla uczniów uzdolnionych

piątek

1050 - 1135

Szulc Anna

zajęcia wyrównawcze

czwartek

1340 – 1425

Szymańska Iwona

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

710 – 755

Tobolska Alina

zajęcia dla uczniów uzdolnionych z j. hiszpańskiego

co drugi piątek

1430 – 1515

zajęcia wyrównawcze z j. hiszpańskiego

co drugi piątek

1430 – 1515

zajęcia dla uczniów uzdolnionych z j. włoskiego

co drugi czwartek

1430 – 1515

zajęcia wyrównawcze z j. włoskiego

co drugi czwartek

1430 – 1515

Trajdos Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

środa i piątek

710 – 755

Turek Mariusz

zajęcia wyrównawcze

czwartek

1340 – 1425

Węgrzynek Krystian

zajęcia wyrównawcze, dla uczniów uzdolnionych

co drugi czwartek

1430 - 1515

Włodarczyk Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

czwartek

1515 – 1600

Ziaja – Wójcik Anna

zajęcia wyrównawcze

czwartek

710 – 755

Zioło Elżbieta

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1340 - 1425

Żogała Grażyna

zajęcia z siatkówki

poniedziałek

710 – 755

Żogała Grzegorz

zajęcia z siatkówki

poniedziałek

1430 - 1515

Żyrek Hanna

Koło Teatralno - Filmowe (lekcje filmowe w CSF Kosmos)

wtorek

1800 – 2100

Koło Młodych Myślicieli

wtorek/czwartek

1430 – 1630

Koło Wolontariatu

czwartek

1230


Tomasz Biliński & Małgorzata Ruchała dla IVLO w Katowicach © 2006
.