Grafik zajęć pozalekcyjnych 2018/2019

Grafik zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

NAZWISKO I IMIĘ

ZAJĘCIA

TERMIN

Biliński Tomasz

zajęcia wyrównawcze oraz przygotowujące do matury

poniedziałek i środa

1430 - 1515

Bożek Elżbieta

zajęcia wyrównawcze

co druga środa

1515 – 1600

Dziekan Łukasz

zajęcia z boksu i piłki ręcznej

środa

710 - 755

Juszczyk Ewa

zajęcia wyrównawcze

wtorek

1515 – 1600

Kiereś Barbara

zajęcia przygotowujące do matury z historii

wtorek

710 - 755

Kłosowska Katarzyna

zajęcia przygotowujące do matury

piątek

710 - 755

Klepacz Laura

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1445 – 1530

Komoniewska Anna

zajęcia wyrównawcze

co dwa tygodnie środa

710 - 755

realizacja innowacji pedagogicznej z 2f

czwartek

1515 – 1600

Korzeniowska Ewa

zajęcia przygotowujące do matury  dla klasy 3b

środa

1430 - 1515

zajęcia przygotowujące do matury  dla klasy 3e

piątek

710 - 755

Kozak Andrzej

zajęcia wyrównawcze oraz przygotowujące do matury z historii i WOS-u

czwartek

1340 – 1425

Krzyżewski Dariusz

zajęcia wyrównawcze dla klasy 2e

wtorek

710 - 755

zajęcia wyrównawcze dla klasy 2f

środa

800 - 845

zajęcia dla uczniów uzdolnionych

środa

1340 – 1425

Lubczyk Martyna

Koło Młodych Klasyków

wtorek

1340 – 1425

Łuksza Malwina

zajęcia z piłki  ręcznej i fitness

środa

710 - 755

Paulewicz - Sopala Kinga

zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 3e oraz zajęcia wyrównawcze

środa

800 - 845

Pawłowska Lucyna

zajęcia dla uczniów uzdolnionych

czwartek

1340 – 1425

zajęcia wyrównawcze

środa

710 - 755

Penczek Marcin

zajęcia z koszykówki

środa

710 - 755

Ruchała Małgorzata

Kółko Matematyczne

poniedziałek

800 - 845

zajęcia wyrównawcze

wtorek

1430 – 1515

Schmidt Jolanta

zajęcia przygotowujące do matury

środa

710 - 755

Smenda Elżbieta

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1515 – 1600

Sobecka Katarzyna

zajęcia dla maturzystów PP

czwartek

1340 – 1425

zajęcia dla maturzystów PR

poniedziałek

1430 - 1515

Sowa Barbara

Płaza Henryka

Koło Aktywnych Czytelników

piątek

1400 – 1445

oraz okazjonalne spotkania i akcje

Sowa Ryszard

zajęcia wyrównawcze

czwartek

1250 - 1335

Szulc Anna

zajęcia przygotowujące do matury

piątek

710 – 755

Szymańska Iwona

zajęcia wyrównawcze

piątek

710 – 755

Tłustochowicz Magdalena

zajęcia wyrównawcze oraz dla uczniów uzdolnionych z j. hiszpańskiego

poniedziałek

1515 – 1600

Tobolska Alina

zajęcia dla uczniów uzdolnionych z j. hiszpańskiego

co dwa tygodnie piątek

800 - 845

zajęcia wyrównawcze z j. hiszpańskiego

piątek

1340 - 1425

zajęcia dla maturzystów z j. włoskiego

wtorek

710 – 755

zajęcia dla maturzystów z j. hiszpańskiego

poniedziałek

1430 – 1515

Trajdos Katarzyna

zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 3c

poniedziałek

710 – 755

zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 3b

poniedziałek

1340 – 1425

zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 3b

środa

1340 – 1425

Węgrzynek Krystian

zajęcia wyrównawcze

czwartek

1430 - 1515

Włodarczyk Katarzyna

zajęcia wyrównawcze dla klasy 1e

wtorek

1515 – 1600

zajęcia wyrównawcze dla klas 2

czwartek

1515 – 1600

Ziaja – Wójcik Anna

zajęcia dla maturzystów

piątek

710 – 755

Zioło Elżbieta

zajęcia dla maturzystów

piątek

800 - 845

Żogała Grażyna

zajęcia z siatkówki

wtorek

710 – 755

Żogała Grzegorz

zajęcia z siatkówki

poniedziałek

1430 - 1515

Żyrek Hanna

Koło Teatralno - Filmowe

wtorek 1800 (wg harmonogramu cyklu)

Koło Młodych Myślicieli

środa co dwa tygodnie

1515 – 1600 + udział w wykładach na UŚ

Koło Wolontariatu

czwartek

1230 + praca całoroczna


Tomasz Biliński & Małgorzata Ruchała dla IVLO w Katowicach © 2006
.