Konkursy i olimpiady

Osiągnięcia 2017/2018

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista, wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Olimpiada Języka Niemieckiego ogólnopolski Kwalifikacja do II etapu   Zuzanna Płaza mgr Ewa Juszczyk
Mikołajkowe Dyktando z języka włoskiego.   I miejsce Magdalena Mielcarz mgr Dariusz Krzyżewski
Mikołajkowe Dyktando z języka włoskiego.    II miejsce  Karolina Baranowska mgr Dariusz Krzyżewski
Mikołajkowe Dyktando z języka włoskiego.    IV miejsce

 Aleksandra Bronny,

Katarzyna Kukucz

mgr Dariusz Krzyżewski
 VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Włoszech i Języka Włoskiego we Wrocławiu   finalistka i laureatka 2 miejsca  Magdalena Mielcarz mgr Dariusz Krzyżewski
 VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Włoszech i Języka Włoskiego we Wrocławiu  
  finalista

 
 Kamo Vardanyan mgr Dariusz Krzyżewski
 VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Włoszech i Języka Włoskiego we Wrocławiu    finalista  Karolina Baranowska mgr Dariusz Krzyżewski
VI Wojewódzki Konkurs Języka Włoskiego w Gliwicach  wojewódzki II miejsce Magdalena Mielcarz mgr Dariusz Krzyżewski
VI Wojewódzki Konkurs Języka Włoskiego w Gliwicach  wojewódzki III miejsce
Kamo Vardanyan
mgr Dariusz Krzyżewski
 Wojewódzki Konkurs Językowy I Ty możesz zostać Poliglotą  wojewódzki III miejsce  Magdalena Mielcarz  mgr Dariusz Krzyżewski
Wojewódzki Konkurs Językowy I Ty możesz zostać Poliglotą  wojewódzki IV miejsce   Justyna Czekajska mgr Alina Tobolska
mgr Iwona Szymańska
 Wojewódzki Konkurs Językowy w ramach Italofonii.  wojewódzki I miejsce 

Justyna Czekajska,

Alicja Hetman,

Paweł Fudali

 mgr Alina Tobolska
 Wojewódzki Konkurs Językowy w ramach Italofonii.  wojewódzki II miejsce 

Natalia Rdzanek,

Martyna Zalas,

Karolina Marek

 mgr Alina Tobolska
 Wojewódzki Konkurs Językowy w ramach Italofonii.  wojewódzki  III miejsce

 Patrycja Alweil,

Julia Gajęcka,

Konrad Gumulak:

 mgr Alina Tobolska
 Wojewódzki Quiz z j. włoskiego w ramach Italofonii.   wojewódzki  I miejsce

 Weronika Matuszny,

Justyna Czekajska,

Magdalena Karpf:

 mgr Alina Tobolska
 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX  ogólnopolski  wynik bardzo dobry

 Kinga Noras

  mgr Iwona Szymańska
 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX   ogólnopolski wynik  dobry   Szymon Czypionka  mgr Iwona Szymańska
 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX   ogólnopolski  wynik bardzo dobry  Karolina Budzińska mgr Kinga Paulewicz-Sopal
  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX   ogólnopolski  wynik  dobry  Julia Pawlik mgr Lucyna Biskupska
 Konkurs Realioznawczy  na UŚ miejski wyróżnienie  Syrjan Aboufakher  mgr Ryszard Sowa
 Udział młodzieży w Antysmogowej Lidze Debat Oksfordzkich  miejski  I miejsce  reprezentacja uczniów  mgr Iwona Szymańska
 Udział młodzieży w III Katowickim Turnieju Debat Oksfordzkich  miejski II miejsce   reprezentacja uczniów  mgr Iwona Szymańska
         
         
         

Osiągnięcia 2006/2007

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg

Laureat, finalista, wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO ogólnopolski Zdobywca TAONÓW
  • Arkadiusz Gremza
mgr K. Pilot
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO ogólnopolski Zdobywca TAONÓW
  • Mateusz Grzyb
mgr K. Pilot
Ogólnopolski Konkurs – Warsztaty Ekologiczne n.t. "Ochrona środowiska na terenach górniczych" ogólnopolski I miejsce
  • Martyna Sroka
mgr E. Korzeniowska
"Poszukujemy talentów" ogólnopolski Złoty kwant
  • Katarzyna Banasiak
mgr K. Pilot
"Poszukujemy talentów" ogólnopolski Złoty kwant
  • Michał Żołnierczyk
mgr K. Pilot
"Poszukujemy talentów" ogólnopolski Złoty kwant
  • Przemysław Roczniok
mgr K. Pilot

Osiągnięcia 2007/2008

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg

Laureat, finalista, wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia Opiekun
"Poszukujemy talentów" ogólnopolski Złoty kwant
  • Katarzyna Banasiak
mgr K. Pilot
XVII Regionalny Konkurs "Randka z Chemią" regionalny III miejsce
  • Szymon Dulik
mgr W. Lubczyk
Olimpiada z przedsiębiorczości ogólnopolski Finalista
  • Krzysztof Halladin
mgr L. Biskupska
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" ogólnopolski Bardzo dobry wynik
  • Aleksandra Krawczyk
mgr E. Korzeniowska
XVI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Przyroda i człowiek – dokąd zmierzamy?" ogólnopolski I miejsce
  • Ines Lenart
mgr E. Korzeniowska
Olimpiada Historyczna ogólnopolski Finalista
  • Marek Maj
mgr B. Kiereś
XVI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Przyroda i człowiek – dokąd zmierzamy?" ogólnopolski I miejsce  
  • Magdalena Siwińska
mgr E. Korzeniowska
XVI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Przyroda i człowiek – dokąd zmierzamy?" ogólnopolski Wyróżnienie
  • Małgorzata Sankowska
mgr E. Korzeniowska
Ogólnopolski Konkurs WARSZTATY EKOLOGICZNE "Ochrona środowiska na terenach górniczych" ogólnopolski I miejsce
  • Martyna Sroka
mgr E. Korzeniowska
XVI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Przyroda i człowiek – dokąd zmierzamy?" ogólnopolski I miejsce
  • Daniel Włoka
mgr E. Korzeniowska
XVI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Przyroda i człowiek – dokąd zmierzamy?" ogólnopolski Finalistka
  • Karina Zabiegły
mgr E. Korzeniowska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" międzynarodowy wyróżnienie
  • Mateusz Grzyb
mgr M. Ruchała

Osiągnięcia 2008/2009

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista, wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
II Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla młodzieży szkół średnich ogólnopolski Finalista
  • Szymon Dulik
mgr W. Lubczyk
XVI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla młodzieży szkół średnich ogólnopolski Finalista
  • Szymon Dulik
mgr W. Lubczyk
Olimpiada z Przedsiębiorczości ogólnopolski Laureat
  • Krzysztof Halladin
mgr L. Biskupska
Międzynarodowy Konkurs Duetów Kameralnych im. L. Janacka międzynarodowy I miejsce
  • Natalia Skrycka
 
Metropolitalny Konkurs o Parlamencie Europejskim międzynarodowy I miejsce
  • Anna Jarzynka
  • Sylwia Jędrysko
mgr I. Szymańska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" międzynarodowy wyróżnienie
  • Kamil Adamczak
mgr M. Ruchała

Osiągnięcia 2009/2010

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista,   wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
III Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla młodzieży szkół średnich ogólnopolski Finalista
  • Szymon Dulik
mgr W. Lubczyk
XVII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla młodzieży szkół średnich ogólnopolski Finalista
  • Szymon Dulik
mgr W. Lubczyk
45 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego dla młodzieży szkół średnich ogólnopolski Finalista
  • Szymon Dulik
mgr W. Lubczyk
LVII Olimpiada Fizyczna ogólnopolski Finalista
  • Arkadiusz Gremza
mgr K. Pilot
I Ogólnopolski Konkurs "Fizyka Się Liczy" ogólnopolski Laureat
  • Arkadiusz Gremza
mgr K. Pilot
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO ogólnopolski Zdobywca TAONÓW
  • Arkadiusz Gremza
mgr K. Pilot
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Franciszki Platówny ogólnopolski II miejsce
  • Natalia Skrycka
 
Konkurs Wojewódzki "PACZKA KŁAMSTW" kampanii społecznej "HELP! DLA ŻYCIA BEZ TYTONIU" wojewódzki I miejsce   mgr H. Żyrek
XXX Jubileuszowy Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach wojewódzki I miejsce   mgr W. Bekier-Pech
Konkurs Języka Angielskiego "Fox" ogólnopolski Wynik bardzo dobry
  • Anna Celuch
mgr I. Szymańska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" międzynarodowy wyróżnienie
  • Wojciech Rokicki
mgr M. Ruchała

Osiągnięcia 2010/2011

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista, wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" międzynarodowy Wyróżnienie II stopnia
  • Piotr Drapa
mgr M. Ruchała 
Zawody Międzynarodowe z Logiki "GENIUS LOGICUS" międzynarodowy 90 % "mistrz rozwiązywalności"
  • Kamil Zawodniak
mgr A. Froelich
Ogólnopolski konkurs Języka Angielskiego FOX ogólnopolski Wyróżnienie
  • Robert Bańka
mgr I. Szymańska
Ogólnopolski konkurs Języka Angielskiego FOX ogólnopolski Wynik dobry
  • Agnieszka Hawrot
mgr K. Sobecka
Ogólnopolski Sejmik Matematyczny ogólnopolski Finalista
  • Małgorzata Pietras
mgr M. Ruchała
"Poszukujemy talentów" ogólnopolski Złoty kwant
  • Tomasz Kuder
  • Paulina Kołton
mgr K. Pilot
Konkurs języków obcych ogólnopolski I miejsce
  • Paulina Romanek
mgr D. Krzyżewski
Archidiecezjalny Konkurs Recytacji Prozy i poezji Religijnej wojewódzki I miejsce
  • Magdalena Pietnoczka
mgr M. Hadrich
Archidiecezjalny Konkurs Recytacji Prozy i poezji Religijnej wojewódzki III miejsce
  • Magdalena Malinowska
mgr M. Hadrich
"Analityk danych" wojewódzki I miejsce
  • Filip Gutowski
  • Marcin Misiek
  • Stanisław Gamrat
mgr M. Ruchała
"Rozkosze Łamania Głowy" regionalny Finalista
  • Bartosz Huszcze
mgr M. Ruchała
Konkurs recytacji dzieł Czesława Miłosza wojewódzki Wyróżnienie
  • Magdalena Jarczyńska
mgr B. Lizoń-Jura
Eskulapiada wojewódzki III miejsce
  • Mikołaj Horodecki
mgr E. Korzeniowska
"Śląsk w obiektywie" wojewódzki Wyróżnienie
  • Kinga Adaszyńska
mgr B. Lizoń-Jura
mgr E. Zioło
Konkurs Wiedzy o Włoszech "Italofonia" wojewódzki II miejsce
  • Paulina Romanek
  • Patrycja Paradowska
mgr D. Krzyżewski
mgr A. Tobolska
wojewódzki I miejsce
  • Magdalena Jarczyńska
mgr D. Krzyżewski

Osiągnięcia 2011/2012

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista, wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
VI Wojewódzki Konkurs Bibliotekarski
Biblioteka-Kultura-Literatura
wojewódzki II miejsce
  • Piotr Jaworski
  • Małgorzata Turska
mgr B. Jędrzejec-Legutko
mgr E. Kasprzyszak
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Włoszech wojewódzki I miejsce
  • Magdalena Jarczyńska
  • Joanna Gadacz
mgr D. Krzyżewski
Wojewódzki Konkurs "Italofonia" wojewódzki III miejsce
  • Joanna Gadacz
mgr D. Krzyżewski
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX ogólnopolski Wynik dobry
  • Jakub Regulski
mgr K. Sobecka
Wojewódzki Konkurs Recytatorski. wojewódzki II miejsce
  • Magdalena Jarczyńska
mgr B. Lizoń-Jura
Wojewódzki Konkurs Recytatorski. wojewódzki I wyróżnienie
  • Magdalena Skiba
mgr B. Lizoń-Jura
II Konkurs Recytatorski dla Młodzieży i Dorosłych "Konopnicka? Krasiński?-warto ich poznać" miejski wyróżnienie
  • Michał Skiba
mgr B.Lizoń-Jura
Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych - dyktando z języka włoskiego ogólnopolski
  1. miejsce
  2. miejsce
  3. miejsce
  • Paulina Romanek
  • Patrycja Paradowska
  • Magdalena Jarczyńska
mgr D. Krzyżewski
Konkurs Języka Angielskiego NKJO Tychy wojewódzki finalista
  • Filip Gutowski
  • Wiktor Wójcik
mgr K. Paulewicz-Sopala
Konkurs Języka Angielskiego NKJO Tychy wojewódzki finalista
  • Aleksander Wojtal
mgr J. Schmidt
XVI Biennale Plakatu Fotograficznego ogólnopolski wyróżnienie
  • Klaudia Mordarska
mgr inż. T. Biliński
IX Edycja Konkursu Języka Niemieckiego wojewódzki finalista
  • Patryk Radwański  
mgr E. Kostrzewska
XLI Olimpiada Biologiczna ogólnopolski uczestnik II etapu
  • Grzegorz Nofiński
mgr E. Korzeniowska
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej wojewódzki uczestnik I etapu
  • Grzegorz Nofiński
mgr E. Korzeniowska
LVIII Olimpiada Matematyczna ogólnopolski uczestnik II etapu
  • Rafał Kostrzewski
  • Michał Gacka
mgr M. Ruchała
Ogólnopolski Konkurs Poszukiwanie Talentów ogólnopolski finalista
  • Tomasz Kuder
mgr K. Pilot
Ogólnopolski Konkurs "Z energetyką w przyszłość" ogólnopolski II miejsce
  • Kacper Mutke
mgr K. Pilot
Konkurs z chemii i biologii dla zespołów
trzyosobowych uczniów szkół średnich
miejski wyróżnienie
  • Maciej Ogonowski
  • Bartosz Perkowski
  • Karolina Przybysz
  • Piotr Kossakowski
  • Martyna Banasiak
  • Natalia Kierzek
mgr W. Lubczyk
Turniej o Tytuł Młodzieżowego Mistrza
Wiedzy Samorządowej
miejski III miejsce
  • Marek Stolorz
mgr E.Zioło
Wojewódzki Konkurs Recytatorski wojewódzki II miejsce
  • Magdalena Jarczyńska
mgr B.Lizoń-Jura
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o Generale Stanisławie Maczku
ogólnopolski I miejsce
  • Angelika Podgórska
  • Kinga Rzyczny
mgr A. Kozak
Wojewódzki Konkurs dla Koneserów
Poprawnej Polszczyzny
wojewódzki I miejsce
  • Joanna Gadacz
  • Aleksandra Kosiorowska
mgr A. Zając
Konkurs Wiedzy o Zygmuncie Krasińskim wojewódzki III miejsce
  • Joanna Gadacz
mgr A. Zając

Osiągnięcia 2012/2013

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista, wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Genius Logicus międzynarodowy Tytuł Międzynarodowego Mistrza w zawodach bez pomiaru czasu
  • Joanna Gadacz
mgr M. Ruchała
Genius Logicus międzynarodowy Brązowy Medal w zawodach z pomiarem czasu
  • Joanna Gadacz
mgr M. Ruchała
"Konopnicka i inne..." Konkurs Recytatorski miejski III miejsce
  • Michał Skiba
mgr B. Lizoń-Jura
V Wojewódzki Konkurs w roku Janusza Korczaka wojewódzki wyróżnienie
  • Michał Skiba
mgr B. Lizoń-Jura
Konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego wojewódzki III miejsce
  • Wiktoria Kuśmirek
mgr I. Hefner
Turniej Wiedzy Samorządowej Mistrz Samorządności miejski II miejcse
  • Aleksander Juranek
mgr E. Zioło
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski o Holokauście miejski I miejsce
wyróżnienie
  • Magdalena Pałka
  • Michał Skiba
mgr E. Kasprzyszak
Olimpiada języka niemieckiego ogólnopolski

przejście do II etapu

  • Patryk Radwański
mgr E. Kostrzewska
Ogólnopolski Konkurs Geoplaneta ogólnopolski

uczestnicy II etapu

  • Katarzyna Kasza
  • Joanna Gawrońska
  • Katarzyna Brych
  • Natalia Janczewska
  • Fabian Kądziela
  • Szymon Klębowski
  • Martyna Mieczkowska
  • Maja Nadolny
  • Katarzyna Wdowiarska
mgr A Komoniewska
IV Turniej Debat  Oksfordzkich wojewódzki

przejście do II etapu

  • Sara Zemczak
  • Tomasz Reimann
  • Mateusz Breguła
 

mgr K. Węgrzynek

mgr I. Szymańska
Olimpiada Wiedzy o Górnym Śląsku ogólnopolski

przejście do II etapu

  • Mateusz Breguła

mgr K. Węgrzynek
I Olimpiada Wiedzy o III RP ogólnopolski

tytuł finalisty

  • Monika Rogala

mgr B. Kiereś
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Teologicznej miejski

przejście do II etapu

  • Klaudia Śliwa

o. D. Dybała
Wojewódzki Konkurs języka niemieckiego wojewódzki

przejście do finału

  • Patryk Radwański

mgr E. Kostrzewska
Wojewódzki Konkurs języka niemieckiego wojewódzki przejście do finału
  • Sandra Kubek
  • Klaudia Korfanty
mgr E. Juszczyk
Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich WSZOP wojewódzki przejście do II etapu
  • Maciej Ogonowski
  • Karolina Przybysz
 mgr L Biskupska
Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich WSZOP wojewódzki przejście do II etapu
  • Ewelina Dziełak
  • Agnieszka Hawrot
  • Anna Lenart
  • Kajetan Piech
  • Jakub Regulski
  • Marta Skórka
  • Sylwia Zażembłowska
 mgr K. Sobecka
Wojewódzki Konkurs „ Moja Szkoła w Unii Europejskiej- Akademia Młodego Dyplomaty.” wojewódzki II miejsce
  • Paulina Rygol
mgr I. Szymańska
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ Fox” ogólnopolski wynik dobry
  • Aleksandra Nowicka
  • Katarzyna Gruszka
  • Agnieszka Sosgórnik

mgr I. Szymańska

mgr K. Paulewicz-Sopala
Wojewódzki Konkurs Języka Włoskiego wojewódzki
I miejsce
II miejsce
III miejsce
  • Paulina Romanek
  • Marcin Marcinków
  • Natalia Wiewiór
mgr D. Krzyżewski
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Włoszech wojewódzki
II miejsce
  • Natalia Wiewiór
  • Edyta Grzebyk
mgr D. Krzyżewski
Wojewódzki Konkurs "Italofonia" wojewódzki I miejsce
  • Patrycja Nowak
mgr D. Krzyżewski
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotów Ścisłych "Sowa Matematyczna"
ogólnopolski przejście do finału
  • Konrad Mitweraddu
  • Krzysztof Juszcze
  • Wojciech Karbowski
  • Magdalena Wiśniowska
mgr M. Ruchała
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" międzynarodowy wyróżnienie
  • Krzysztof Juszcze
mgr M. Ruchała
XXXV Regionalny Konkurs "Rozkosze Łamania głowy" regionalny III miejsce
  • Krzysztof Juszcze
mgr M. Ruchała
Ogólnopolski Konkurs "Z energetyką w przyszłość"  ogólnopolski I miejsce
  • Kacper Mutke
mgr M. Ruchała

 

Osiągnięcia 2013/2014

Olimpiada, turniej, konkurs Zasięg Laureat, finalista, wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

V Śląski Turniej Debat Oksfordzkich


wojewódzki przejście do półfinału
  • Sara Zemaczak
  • Tomasz Reiman
  • Kamil Jańczyk

mgr K Węgrzynek

mgr I Szymańska

V Śląski Turniej Debat Oksfordzkich wojewódzki tytuł najlepszego mówcy
  • Kamil Jańczyk

mgr K Węgrzynek

mgr I Szymańska
Olimpiada Wiedzy o Górnym Śląsku ogólnopolski przejście do III etapu
  • Mateusz Breguła
mgr K Węgrzynek
I Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie ogólnopolski etap okręgowy
  • Monika Rogala
mgr B. Kiereś
Olimpiada Wiedzy o Prawie ogólnopolski etap okręgowy
  • Alexander Juranek
mgr B. Kiereś
Olimpiada Historyczna
ogólnopolski etap okręgowy
  • Wojciech Rysiejko
mgr B. Kiereś
Olimpiada Historyczna ogólnopolski etap okręgowy
  • Angelika Podgórska
mgr Ł Durczyński
Olimpiada języka niemieckiego ogólnopolski

przejście do II etapu

  • Patryk Radwański
mgr E. Kostrzewska
XVII Konkurs Języka Niemieckiego wojewódzki

finalista


  • Patryk Radwański 3d

    Klaudia Korfanty 2a
mgr E. Kostrzewska
Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych- dyktando z języka niemieckiego ogólnopolski

I miejsce

  • Patryk Radwański
mgr E. Kostrzewska
Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych-dyktando z języka włoskiego ogólnopolski

II miejsce

III miejsce

  • Natalia Wiewór
  • Patrycja Nowak
mgr D Krzyżewski
Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich WSZOP wojewódzki

tytuł finalisty

  • Julia Krzak

mgr K. Sobecka
Konkurs Języka angielskiego „Fox” ogólnopolski

wynik bardzo dobry

wynik dobry
  • Oliwia Janota 2b

    Klaudia Kowalcze 3d

    Katarzyna Gruszka 3d
mgr I. Szymańska
Konkurs Języka angielskiego „Fox” ogólnopolski

wynik dobry

  • Weronika Wyczawska 3e

mgr K. Sobecka
Wojewódzkie dyktando mikołajkowe z języka włoskiego w Kolegium Języków Obcych w Gliwicach wojewódzki

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

  • Natalia Wiewiór 3e

    Dagmara Sołtysiak 3e

    Marcin Marcinków 3e
mgr D. Krzyżewski
Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych – dyktando z języka włoskiego ogólnopolski

 

II miejsce

III miejsce
  • Natalia Wiewiór 3e

    Patrycja Nowak 3e
mgr D. Krzyżewski
II Wojewódzki Konkurs Języka Włoskiego wojewódzki

I miejsce

  • Marta Chmiel 2e

    Edyta Grzebyk 3e
mgr D. Krzyżewski
IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Włoszech i Języka Włoskiego ogólnopolski

Finalistka