Osiągnięcia sportowe

 

Rok szkolny 2016/2017

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu - opiekun mgr Grzegorz Żogała  

  • II miejsce Tomasz Sikora - 50m stylem dowolnym
  • II miejsce Dominik Zwyrtek - 100m stylem dowolnym
  • IV miejsce Bartłomiej Turczyński - 100m stylem klasycznym
  • V miejsce w sztafecie stylem dowolnym

 

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej dla Szkół Średnich Województwa Śląskiego o Puchar Prorektora ds. Sportu AWF Katowice - opiekun mgr Grażyma  Żogała

  • II miejsce -Justyna Wszołek, Weronika Wieczerzycka,
  • III miejsce- Anna Krzywda, Weronika Nalewajka

 

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych  w siatkówkę dziewcząt - opiekun mgr Grażyma  Żogała

  • I miejsce-W. Wieczerzycka, W. Nalewajka,J. Wszołek, A. Krzywda, K. Goźlińska, A.Jaromin, M. Kwaśniok, E.Tkocz,
    Z. Kozioł, M.Karpf, S. Ciupek,K. Berka)

 

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu - opiekun mgr Grażyma  Żogała

  • III miejsce Wiktoria Kulik - 100m stylem klasycznym
  • III miejsce Weronika Matuszny - 50m stylem klasycznym

 

Gra miejska FAIR TRAIN- opiekun mgr Łukasz Dziekan

  • I miejsce - wyjazd do Brukseli

 

Międzyszkolne Zawody woj. Śląskiego w siłowaniu na rękę-kategoria open - opiekun mgr Łukasz Dziekan

  • III miejsce - Dominik Robak

 

Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach - opiekun mgr Łukasz Dziekan

  • III miejsce - Marcin Rosicki

 

Zawody lekkoatletyczne o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych - opiekun mgr Malwina Łuksza

  • I miejsce 4x100m dziewcząt
  • II miejsce 400m chłopców - Maksymilian Fusch
  • III miejsce pchnięcie kulą - Bartosz Roszer
  • II miejsce pchniecie kulą - Mateusz Skop
  • II miejsce 400 m dziewcząt - Natalia Ebert
  • I miejsce pchniecie kulą dziewcząt - Sylwia Ciupek
  • II miejsce 100 m dziewcząt - Magda Adamaszek
  • I miejsce 1500 m chłopców - Kamil Gadomski

 

Rok szkolny 2015/2016

  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • IV miejsce w Przełajowym Biegu sztafetowym w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • IV miejsce w Siatkówce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w skoku w dal dziewcząt dla Martyny Adamiec w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
  • I miejsce w pchnięciu kulą dziewcząt dla Magdaleny Adamaszek w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
  • II miejsce w pchnięciu kulą chłopców dla Mateusza Skop w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
  • II miejsce w biegu na 400m chłopców dla Maksymiliana Fusch w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
  • II miejsce w biegu 4x 100m chłopców dla reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
  • I miejsce w biegu 4x 100m dziewcząt dla reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce
  • V miejsce w Mini piłce ręcznej dziewcząt dla reprezentacji szkoły
  • III miejsce w piłce nożnej dla reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Katowic szkól średnich
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych  Województwa Ślaskiego o  Puchar Prorektora d/s Sportu AWF  w Katowicach dla Justyny Wszołek, Weroniki Wieczerzyckiej,
  • III miejsce w W Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych  Województwa Ślaskiego o  Puchar Prorektora d/s Sportu AWF  w Katowicach dla Anny Krzywda, Weroniki Nalewajka
  • I miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Katowic szkól średnich dla Marcina Rosickiego
  • III miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Katowic szkól średnich dla reprezentacji szkoły

Rok szkolny 2013/2014

  • III miejsce w  turniej piłki siatkowej chłopców  pod patronatem Śląskiej Ligi Walki z Rakiem organizowany przez VI LO im. Jana Długosza w Katowicach
  • awans do półfinału turnieju miejskiego o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych dla koszykarzy
  • awans do ćwierćfinału turnieju miejskiego o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych dla siatkarzy
  • biegi przełajowe – udział w rywalizacji o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w turnieju piłki siatkowej dziewcząt  pod patronatem Śląskiej Ligi Walki z Rakiem organizowany przez VI LO im. Jana Długosza w Katowicach
  • awans do turnieju półfinałowego w siatkówce dziewcząt  o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • udział w ogólnopolskim konkursie „ Mądre żywienie zdrowe pokolenie” ( nakręcenie filmu, przygotowanie komiksu, opowiadania i felietonu przez klasę 1e i 2e )
  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w  turnieju tenisa stołowego dziewcząt organizowanym przez MOSiR Katowice  
  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w biegach przełajowych  
  • II miejsce w biegach przełajowych w regionie w Mysłowicach
  • awans do turnieju ćwierćfinałowego w koszykówce dziewcząt  o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych
  • awans do ćwierćfinału  rozgrywek  o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych-reprezentacja piłki nożnej chłopców.

Rok szkolny 2012/2013

 

  • Wicemistrz Katowic w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt
  • Wicemistrz Regionu w Konkursie o Mistrzostwo Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt  
  • I miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych tenis stołowy
  • Wicemistrz Katowic w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt
  • Wicemistrz regionu w Konkursie o Mistrzostwo Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych biegi przełajowe dziewcząt
  • Awans do półfinału w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych piłka ręczna
  • Awans do półfinału w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych piłka koszykowa
  • I miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych tenis stołowy
  • Awans do półfinału w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych piłka siatkowa
  • III miejsce w III Regionalnym Konkursie Poloneza
  • III miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w sztafecie 4x 50 m stylem dowolnym
  • III miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu na dystansie 50m stylem grzbietowym
  • II miejsce w Konkursie o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w sztafecie 4x 50m stylem dowolnym chłopców
  • I miejsce w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców pod patronatem Prezydenta Piotra Uszoka 

Rok szkolny 2011/2012

  • 1 miejsce w III Biegu Przełajowym Grand Prix MOSiR Katowice
  • 1 miejsce w IV Biegu Przełajowym Grand Prix MOSiR Katowice
  • 2 miejsce w sztafecie biegowej dziewcząt w mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych
  • 3 miejsce w koszykówce dziewcząt w mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnich
  • 1 miejsce w I Wiosennym Turnieju Koszykówki Dziewcząt
  • 1 miejsce w I Wiosennym Turnieju Koszykówki Chłopców
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Śląska w Grach Podwórkowych - gra w gumę
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Śląska w Grach Podwórkowych - kręcenie hula-hopem
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu na 100m stylem zmiennym
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w sztafecie
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu w pływaniu na 50m stylem klasycznym
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafecie biegowej dziewcząt
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt
  • 4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców

 Rok szkolny 2010/2011

  • 1 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt
  • 2 miejsce w turnieju piłki siatkowej "Długosz Powodzianom"
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców
  • 3 miejsce w Pierwszym Regionalnym Festiwalu Poloneza w Katowicach
  • 3 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 50 m stylem motylkowym
  • 3 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym
  • 3 miejsce w narciarstwie zjazdowym w klasyfikacji zespołowej w mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych
  • 2 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 100 m stylem zmiennym
  • 2 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym

 Rok szkolny 2009/2010

  • 2 miejsce w rejonowych zawodach o Mistrzostwo szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt
  • 1 miejsca w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt
  • 1 miejsca w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej
  • 3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym
  • 1 miejsce w zawodach Grand Prix MOSiR Katowice w tenisie stołowym35
  • 2 miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 100 m stylem zmiennym

 Rok szkolny 2008/2009

  • 3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym
  • 2 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 50 m stylem dowolnym

 Rok szkolny 2007/2008

  • 3 miejsce w V Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim

 Rok szkolny 2006/2007

  • 1 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych stylem zmiennym na dystansie 100 m
  • 2 miejsce w IX Mistrzostwach Polski Juniorów Polskiej Federacji Karate
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Katowic szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym dziewcząt na dystansie 4 x 50 m stylem zmiennym
  • 2 miejsce w Zawodach Rejonowych Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
  • 3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym
  • 2 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych na 100 m stylem motylkowym
  • 3 miejsce w zawodach pływackich o Mistrzostwo Katowic szkół ponadgimnazjalnych stylem zmiennym
  • 2 miejsce w II Mistrzostwach Polski Juniorów w Curlingu

Tomasz Biliński & Małgorzata Ruchała dla IVLO w Katowicach © 2006
.