Zapraszamy! Warsztaty scenariuszowe w konie "Kosmos"

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów w katowickim Kinie Kosmos Centrum Sztuki Filmowej wszystkich których interesuje tworzenie własnych scenariuszy filmowych. Piątek, 20 kwietnia, godz. 18.00 | Warsztat 1 - Dramaturgia. Scenariusz - podstawowe informacje. Pomysł filmowy. Fabuła. Sobota, 21 kwietnia, godz. 11.00 | Warsztat 2 - Postać. Praca nad postacią. Dialog filmowy. Praca nad dialogiem. Niedziela, 22 kwietnia, godz. 11.00 | Warsztat 3 - Scena. Sekwencja scen. Budowa sekwencji scen. Struktura filmu. W trakcie warsztatów omawiane i analizowane będą klasyczne scenariusze. Analizie towarzyszyć będą fragmenty analizowanych filmów. Czas trwania jednego warsztatu to dwie godziny. Prowadzenie warsztatów: Andrzej Tuziak - absolwent wydziału scenariuszowego PWSTFiTV w łodzi. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich od roku 1990-3, prezes katowickiego oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Autor podręczników Jak pisać scenariusze dla telewizji - wydawca Ośrodek Szkolenia i Analiz Programu. TVP i Kurs pisania scenariuszy filmowych - Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego. Autor między innymi scenariuszy do filmów ("Tramwajada", "Głodomór", "Kraków: pokochać na zawsze") oraz seriali telewizyjnych ("Taksówka jedynki", "Zakręcone", "Fala zbrodni", "Majka"). Cena za cały kurs wynosi 40 zł. Opłata w kasie Kina Kosmos (Katowice, ul. Sokolska 66) Zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 32 258 05 08 wew. 203.