Mam Talent w Maczku

We wtorek 20 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się szkolny konkurs Mam Talent. Ponownie okazało się, że nasi uczniowie to wyjątkowo i wszechstronnie utalentowani młodzi ludzie. Na deskach auli mogliśmy podziwiać ich umiejętności wokalne, aktorskie, plastyczne i grę na instrumentach.

Ostatecznie jury w składzie: Pani Dyrektor Katarzyna Ziemiec, Pan Wicedyrektor Dariusz Krzyżewski, Pani Prof. Izabela Hefner oraz reprezentantka samorządu uczniowskiego Natalia Zasadzień, wyłoniło zwycięzców:

1 miejsce (ex aequo) – Aleksandra Schejbal (kl.3d) i Kinga Ursoń (kl.3e)

2 miejsce (ex aequo) – Marysia Ferdyniok (kl.3d) i Kacper Janoszka (kl.3a)

3 miejsce – Zachary Baniel (kl.1b)

oraz specjalna nagroda jury – Kamo i chłopcy z ferajny, czyli Kamo Vardanyan (3e) i chłopcy z klasy 3d  Kuba Silski, Adrian Bajon, Kacper Zyzak, Maks Fuchs, Jacek Nowak.

Wszystkie występy bardzo się nam spodobały. Nie zabrakło wzruszeń, salw śmiechu i dobrej zabawy. Zwycięzcy otrzymają bilety do kina ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy odważyli się stanąć na scenie i udowodnili, że Maczek naprawdę ma talent!