Pedagogiczne ciało, którego się nie znało

Z okazji Święta Edukacji Narodowej i Dnia Nauczyciela, Samorząd Szkolny już po raz trzeci przygotował dla wszystkich uczniów konkurs Pedagogiczne ciało, którego się nie znało, polegający na dopasowaniu nazwisk naszych kochanych pedagogów do zdjęć z ich dzieciństwa. Zadanie było dość trudne, dlatego też tym większe uznanie należy się dla zwycięzcy konkursu, Kamo Vardanyana z klasy 2e, który jako jedyny bezbłędnie dopasował wszystkie nazwiska. Drugie miejsce zajęły ex aequo Wikoria Gacek i Sandra Weselska z klasy 2b1, a trzecie Magda Czekaj z klasy 2e. Cała czwórka otrzymała z rąk Pani Dyrektor niezwykle cenne nagrody: podwójne bilety na koncert z okazji 45-lecia katowickiego Spodka. Gratulujemy!

Sunday the 20th.