Koncert chóru Fusion

Dnia 18 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego klasy pierwsze i drugie naszego liceum zostały zaproszone na koncert zespołu Fusion: chóru innego rodzaju. Grupę tworzy młodzież z wielu krajów, m.in: Słowenii, Słowacji, Czech i Polski. Do chóru należą osoby śpiewające i grające amatorsko. Celem Fusion jest zintegrowanie nastolatków poprzez zabawę muzyką, teatrem i tańcem. Zespół porwał naszych uczniów do wspólnej zabawy oraz przekazał im pokłady swojej energii. Podopieczni chóru zachęcają do przyłączenia się do grupy; gwarantują świetną rodzinną atmosferę i naukę gry na wielu instrumentach. Przyłączenie się do zespołu jest dobrą okazją do stworzenia nowych przyjaźni i wykorzystania w praktyce swoich umiejętności językowych. 19 lutego można zgłosić się na przesłuchanie do chóru Fusion, które odbędzie się w MDK Koszutka filia Dąb w godzinach 1700-1900. Późniejsze spotkania następują w cyklu cotygodniowym. Przesłuchaniem nie należy się stresować, ponieważ do grupy może dołączyć każdy.