WYJAZD DO SZKOŁY JĘZYKOWEJ W ALICANTE

Grupa uczniów klas 2A, 1D i 1F spędziła ubiegły tydzień w Hiszpanii. Pobyt rozpoczął się w poniedziałek 16 kwietnia. Po wylądowaniu na lotnisku w Alicante i zakwaterowaniu u rodzin, grupa spędziła popołudnie na poznawaniu miasta pod opieką Miguela. We wtorek rano zaczęły się zajęcia praktyczne w szkole językowej prowadzone przez Seilę (nauczycielkę hiszpańskiego), a popołudniami nauka odbywała się w plenerze - była połączona z grami terenowymi, zwiedzaniem Castillo de Santa Barbara, czy wycieczką do El Campello. W sobotę odbyła się wycieczka do Walencji, a w niej zwiedzanie największego w Europie Oceanarium i starego miasta. Pełni wrażeń i pięknych wspomnień uczestnicy wyjazdu wrócili do Polski w niedzielę 22 kwietnia. Gościnne i pełne uroku Alicante z pewnością zajmie szczególne miejsce  w pamięci wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyjeździe zorganizowanym przez szkołę językową PROJECT.