Dzień Pizzy i Nutelli

W poniedziałek 26 lutego, w nawiązaniu do Międzynarodowych  Dni Pizzy i Nutelli obchodzonych właśnie w tym miesiącu, uczniowie klas 1e, 1f i 2e przygotowali dla wszystkich włoskie atrakcje i poczęstunek. Na stoiskach można było spróbować pizzy i deserów z nutellą, posłuchać starych włoskich szlagierów oraz wziąć udział w licznych konkursach: sprawdzaliśmy Waszą wiedzę na temat Włoch, kreatywność w projektowaniu własnej pizzy oraz znajomość smaku oryginalnej nutelli w porównaniu z innymi kremami orzechowo-czekoladowymi.  Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczniom za wspólną zabawę.