WIZYTA W WIELKIEJ BRYTANII

W ubiegłym tygodniu grupa uczniów IV LO uczestniczyła w wyjeździe do szkoły językowej w Bury St Edmunds w hrabstwie Suffolk. Wyprawa rozpoczęła się w sobotę 17 lutego bardzo wczesnym rankiem - wylot do Londynu nastąpił o 6.25. W tym samym dniu uczestnicy poznali goszczące ich rodziny i pełne uroku miasto. W niedzielę odbyła się wycieczka do Cambridge i zwiedzanie tego pięknego miasta uniwersyteckiego. Od poniedziałku rozpoczęły się zajęcia w szkole. Nauka języka nie kończyła się z chwilą powrotu do domów. Gospodarze nie tylko dobrze karmili, ale także zachęcali do rozmów, oczywiście w języku angielskim. Żal było opuszczać gościnne Bury, ale przecież w Polsce czekały stęsknione rodziny, które w sobotę 24 lutego krótko po północy powitały na lotnisku podróżników. Ten bardzo udany wyjazd zorganizowała dla nas szkoła językowa PROJECTII.