Erasmus+ Spotkanie Projektowe

Od 25  do 28 października grupa projektowa: Pani prof. Lucyna Pawłowska, Pani prof. Katarzyna Trajdos i Pani prof. Kinga Paulewicz - Sopala brały udział w Międzynarodowym Spotkaniu Projektowym w miejscowości Somma Vesuviana we Włoszech. Było to pierwsze spotkanie "robocze" koordynatorów projektu "Nowoczesne i aktywizujące metody rozwijania kompetencji matematycznych". Głównym koordynatorem projektu jest IV LO w Katowicach. Projekt jest realizowany ze szkołami z Włoch i Rumunii w ramach programu Erasmus+.  W czasie spotkania zostały poruszone kwestie dotyczące realizacji mobiliności uczniów oraz min. tematy związane z rekrutacją, działaniami projektowymi, ewaluacją, upowszechnianiem oraz publikacją dokumentacji projektowej. Czas spędzony we włoskiej szkole był bardzo pracowity. Gospodarze byli gościnni i dobrze przygotowani do spotkania.