Personal branding w sieci

11 października wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami IV LO w Katowicach uczestniczyli w wykładzie Personal branding w sieci, czyli garść informacji o tym, jak zbudować swój wizerunek w internecie. Wykład poprowadziła Pani dr Barbara Wolek - Kocur wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach w ramach programu "Ciekawa lekcja". Wykład podejmował kwestie osobistego budowania wizerunku w internecie, ryzykownych zachowań w sieci, ekshibicjonizmu medialnego. Na realnych przykładach Pani dr Wolek - Kocur pokazała  działania na gruncie portali społecznościowych, mogące przyczynić się do zawodowego sukcesu lub porażki, a nawet utraty pracy. Wykład był oparty na bogatym materiale audiowizualnym oraz prezentacji multimedialnej.