Wykład w IV LO - o uzależnieniach behawioralnych

11.10.2017 w IV LO dr hab.n.med MAREK KRZYSTEK poprowadził zajęcia na temat uzależnień behawioralnych w ramach projektu Od przedszkola do seniora w klasach biologiczno-chemicznych IIb i IIIb1.Celem zajęć było zapoznanie młodzieży z objawami oraz przykładami uzależnień. Realizacja tego typu zajęć miała przyczynić się do kształtowania pożądanych postaw i zachowań, a także rozpowszechniania sposobów radzenia sobie w sytuacjach zagrażającym życiu psychicznemu. rowadzący zajęcia pracuje na Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii w Górnośląskim Centrum Medycznym im.Leszka Gieca i w bardzo ciekawy i nietuzinkowy sposób przybliżył uczniom zagadnienia związane ze zdrowiem psychicznymi i radzenia sobie w sytuacjach trudnych.