Lekcja angielskiego

We wtorek 10 października gościł u nas Rodrigo Vizeu ze szkoły językowej EMPIK SCHOOL. Klasy 2a, 2c, 2e, 3a, 3e miały przyjemność uczestniczyć w prowadzonej przez niego lekcji.

Rodrigo jest Brazylijczykiem, który włada pięcioma językami. Nasza młodzież została przez niego wciągnięta do dyskusji w języku angielskim na temat zdjęć profilowych na portalach społecznościowych. Myślę, że na tej lekcji uczniowie nie czekali z utęsknieniem na dźwięk dzwonka, gdyż było zabawnie i ciekawie. Dlaczego Rodrigo tak świetnie włada językiem angielskim? Część dzieciństwa spędził w Stanach Zjednoczonych, uczęszczając tam do szkół.  Następnie studiował w Anglii. Jego miłość do Polski trwa od ponad ośmiu lat…..

Przypominamy, iż szkoła EMPIK SCHOOL oferuje zniżkę w wysokości 20% dla wszystkich uczniów naszego liceum na grupowe kursy roczne przy zapisie do 31.10.2017r.