Młodzi młodym, obywatele obywatelom

W dniach 29.09 - 1.10 uczniowie klasy 3d: Mateusz Klęka, Remigiusz Kowalski-Daczkowski i Jakub Silski uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Kościeliska.

Wyjazd ten odbywał się w ramach projektu społecznego "Młodzi młodym, obywatele obywatelom", który miał na celu szerzenie idei aktywności społecznej na rzecz środowiska lokalnego.

Podczas wyjazdu odbyły się warsztaty, których celem było stworznie projektu społecznego przez młodych ludzi. Nasi uczniowie w trosce o pomyślne zdanie matury z matematyki wymyślili cykl wykładów z matematyki, które będą dofinansowanie przez fundusz projektu przewodniego w kwocie 1000 złotych.

Poza tym wyjazd miał charakter rekreacyjno - wypoczynkowy.

Nasi uczniowie wrócili z wyjazdu zadowoleni oraz wzbogacenie o nową chęć do dalszego działania.