Integracja_2017

22 września uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Rogoźnika. Tradycyjnie zabawy i konkurencje, w których młodzież brała udział przygotowali zeszłoroczni zwycięzcy - klasa 2D wraz z wychowawcą p. Katarzyną Sobecką. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji klas. W tym roku każda klasa miała za zadanie przebrać się zgodnie z wylosowana wcześniej tematyką. Klasa 1a - zwierzęta, klasa 1b - hipisi, klasa 1c- piraci, klasa 1d - dresiarze, klasa 1e - piżamy, klasa 1f - "Janusze i Grażyny". Po prezentacji klas rozpoczęły się inne konkurencje: m.in.głuchy telefon, jedzenie na czas, rysowanie karykatury wychowawcy klasy. Po trudach konkurencyjnych wszyscy mogliśmy zjeść kiełbaskę z grilla i potańczyć przy dobrej muzyce. Wszystkie konkurencje oceniało jury: p. Wicedyrektor Dariusz Krzyżewski, p. Katarzyna Sobecka, p. Andrzej Kozak i przedstawicielka uczniów Sara Krzywda z klasy 2d.

W ostatecznym podsumowaniu zwycięzcami została klasa 1a, drugie miejsce zdobyła klasa 1e, trzecie miejsce klasa 1d 1c 1b i 1f.  Gratulujemy zwycięzcom.

Wycieczka była bardzo udana. Zapraszamy do galerii.