Fundacja Efekt Motyla

W imieniu Fundacji Efekt Motyla poniżej przesyłamy informacje o naborze do stypendium w roku szkolnym 2017/18. Program stypendialny jest prowadzony przez Fundację od 2008r.

Stypendium Fundacji Efekt Motyla przeznaczone jest dla uczniów z terenu całej Polski zdolnych i zmotywowanych do nauki, których trudna sytuacja materialna utrudnia zdobywanie wiedzy.

Celem stypendium jest wspomaganie edukacji młodych ludzi, rozbudzanie ambicji i przedsiębiorczości. Stypendia w wysokości 300 zł na miesiąc przyznawane są przez kolejne 10 miesięcy roku szkolnego. Ponadto, dla Stypendystów organizowany jest także wyjazd motywacyjny do Warszawy w dniach 13-15.10.2017r. połączony z warsztatami rozwojowymi.

Warunki formalne, jakie należy spełnić:
- zamieszkanie na wsi;
- uczęszczanie do VII klasy szkoły podstawowej, II i III klasy gimnazjum / szkoły ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, szkoła zawodowa);

- trudna sytuacja materialna ;

- złożenie poprawnie wypełnionego wniosku o przyznanie stypendium w terminie 4-17 września 2017r. wraz ze skanem świadectwa szkolnego za rok 2016/17.

Wniosek o przyznanie stypendium oraz informację do ogłoszenia o naborze do stypendium znajdziecie Państwo w załączniku wiadomości.