1c i 2c w Centrum Nauki Kopernik

12 stycznia 2017r klasy 1c oraz 2c brały udział w wycieczce edukacyjnej do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczniowie zobaczyli wystawy: Płyń lub giń, Nowy świat w ruchu, Korzenie cywilizacji, Re:Generacja, Strefa światła. Chętni mogli wziąć udział w Teatrze wysokich napięć. Dodatkową atrakcją był udział uczniów w warsztatach. Uczniowie podzielili się na trzy grupy. Pierwsza z grup uczestniczyła w warsztatach dotyczących programowania robotów w Pracowni Robotycznej - "Tajniki Logiki". Druga grupa wzięła udział w Laboratorium Fizycznym -"Wodne anomalie". Trzecia grupa uczestniczyła w grze logicznej w Laboratorium biologicznym "Wyścig z pragnieniem". Na zakończenie wszyscy uczniowie udali się do Planetarium -Niebo Kopernika na film "Na skrzydłach marzeń". Film wyprodukowany przez pracowników planetarium.