Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. To wizja nowego kraju, w którym podziały między bogatymi a biednymi zostają zniesione. Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.

Uczniowie naszej szkoły, kolejny już raz, wzięli udział w zbiórce artykułów spożywczych i środków higienicznych w ramach akcji „SZLACHETNA  PACZKA”. Szczególne podziękowanie dla Kuby  Silskiego z kl.II d który koordynował w/w działania. Artykuły zgromadzone w IV LO trafiły do rodziny z Siemianowic Śląskich. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom, którzy włączyli się w akcję zbiórki.