Wyjazd integracyjny 2016

W czwartek 22 września uczniowie klas 1 wraz z Wychowawcami i Opiekunami uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym. Za całość przygotowań i przebieg konkurencji odpowiedzialna była klasa 2d - zwycięzca ubiegłorocznego wyjazdu integracyjnego.

Tegoroczny wyjazd integracyjny miał miejsce nad zalewem Rogoźnik. Po dotarciu na miejsce  klasy 1 rozpoczęły przygotowania do –prezentacji klas. W występie uczestniczyły całe klasy wraz z wychowawcami. W tym roku tematem przewodnim byli bohaterowie bajek. Ta konkurencja była oceniana przez jury w składzie Pani prof. Katarzyna Trajdos, Pani prof. Beata Lizoń – Jura, Pan prof. Andrzej Kozak oraz uczeń klasy 2d Remigiusz Kowalski – Daczkowski. Kolejne konkurencje: slalom z jajkiem, przeciąganie liny, bieg z kimś na plecach, skoki w workach, rzut mokrym beretem wymagały sprawności, poczucia humoru i dobrej wspólnej zabawy. Dalej było -jedzenia na czas- to już tradycyjna konkurencja dnia integracyjnego ciesząca się zainteresowaniem uczniów. Ostatnią konkurencja przed przerwą było rysowanie karykatur wychowawców – oceniane przez Jury.  Po wyczerpujących zmaganiach uczniowie mogli chwilę odpocząć i zjeść smaczną kiełbaskę z grilla. Po posiłku miały miejsce konkurencje: głuchy telefon,  rozpoznanie piosenek z bajek. Ostatnia konkurencją był test wiedzy o szkole.

Po zaciętej rywalizacji i podliczeniu punktów zwycięzcą okazała się klasa 1d, drugie miejsce zajęła klasa 1b a trzecie miejsce 1c. Wszystkie klasy w dobrych nastrojach powróciły do domu.

Zapraszamy do galerii.