Rekrutacja do projektu Erasmus+

Drodzy uczniowie,

Rozpoczynamy rekrutację do grupy projektowej w drugim roku realizowania projektu Erasmus Plus "Metoda CLIL drogą do lepszej motywacji". Zapraszamy chętnych  uczniów klas pierwszych i drugich do zaangażowania się w projekt i do składania formularzy aplikacyjnych dostępnych na stronie szkoły w zakładce Erasmus +, Project, Recruitment   lub na stronie projektu www.erasmussilesia.wordpress.com do dnia 14.10.2016 u profesor Jolanty Schmidt. Przypominamy, że naszym partnerem jest Anafartalar Meslek ve Ticaret Lisesi w Ankarze, a główną tematyką projektu jest metoda CLIL. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem projektu i jego tematyką. Udział w projekcie jest dobrowolny  i w pełni finansowany ze środków unijnych, nie wiąże się z koniecznością goszczenia uczniów z Turcji w domach.