Genius Logicus - Nasze Sukcesy!

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie naszego liceum brali udział w konkursie logicznym "Genius Logicus". Genius Logikus jest konkursem międzynarodowym, w którym biorą udział uczniowie z Polski, Słowacji, Czech, Chorwacji, Rosji, Słowenii, Rumunii i Węgier. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza część bez pomiaru czasu i druga część z pomiarem czasu. W pierwszej części aż 11 uczniów naszej szkoły otrzymało wynik 100% i tytuł "Międzynarodowego mistrza rozwiązywania zadań logicznych". W drugiej części uczeń klasy 3c (rok szkolny 2015/2016) Michał Walkowicz zajął  pierwsze miejsce w rankingu krajowym a 12 w międzynarodowym, oraz uczennica obecnej klasy 3c - Marta Okoń zajęła drugie miejsce w rankingu krajowym a 40 miejsce w rankingu międzynarodowym. Gratulujemy!!!