Tragiczna śmierć Dominika

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy o tragicznej śmierci naszego ucznia i tegorocznego absolwenta, piłkarza i przyjaciela - Dominika Koszowskiego, byłego ucznia klasy 3a, który został zamordowany w niedzielę nad ranem w pobliżu katowickiego dworca PKP.

Dominik w bieżącym roku szkolnym ukończył klasę dziennikarską i zamierzał podjąć studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Bardzo aktywnie udzielał się w wielu imprezach sportowych, dumnie reprezentując w nich naszą szkołę.

Całej rodzinie zmarłego oraz wszystkim przyjaciołom i znajomym składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

Dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach

Pogrzeb śp. Dominika Koszowskiego odbędzie się w czwartek 25 sierpnia o godzinie 13.00    w Bazylice Św. Szczepana w Bogucicach.

_______________________________________________________________________________________________________