Szkoła z Klasą 2.0 - dobra praktyka

Działania związane z udziałem naszej Szkoły w programie edukacyjnym Szkoła z Klasą 2.0 zostały docenione przez organizatorów programu i otrzymaliśmy dwie odznaki: "Dobra praktyka".

Pierwszą odznakę otrzymaliśmy za Festiwal Szkoły z Klasą  2.0, drugą odznakę otrzymała Pani prof. Katarzyna Trajdos z uczniami klasy 2c - Maksymilian Łyszkowski,Marcin Majcherczyk i Kamila Kwiecińska za realizację tematu Matematyka a zagospodarowanie przestrzeni - ścieżki Uczniowskie Forum Naukowe.

Przypomnijmy:

W roku szkolnym 2015/2016 uczestniczyliśmy w programie realizując ścieżki:Pani Dyrektor Katarzyna Ziemiec –  Maczek w Sieci, Katarzyna Trajdos – matematyka – koordynator projektu – ścieżka Uczniowskie Forum Naukowe z klasą 2c, Pani profesor Kinga Thiel – matematyka – ścieżka Odwrócona lekcja oraz Uczymy innych z klasą 1b2, Pani profesor Elżbieta Bożek – fizyka – ścieżka Uczymy innych oraz Odkrywaj, eksperymentuj, dociekaj z klasą 2c, Pan profesor Dariusz Krzyżewski - język włoski – ścieżka Projekt z klasą – klasa 2e, Pani profesor Martyna Lubczyk - język polski – ścieżka Czytaj ze zrozumieniem z klasą 3d.