Pożegnanie klas trzecich

29 kwietnia o godz 13.30 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016  dla uczniów klas trzecich. Cześć oficjalna była bardzo uroczysta. Pani Dyrektor mgr Katarzyna Ziemiec podziękowała uczniom za wspaniałe osiągnięcia, Nauczycielom za trud włożony w wychowanie i naukę naszych absolwentów a Rodzicom za troskę i wspaniałą współpracę. Przemawiali przedstawiciele Rady Rodziców Pani Małgorzat Franczyk oraz Pani Barbara Kozłowska, przedstawicielka klasa 3 - Weronika Kot a ze strony uczniów klas 2 - Mateusz Piwowarski  I Ania Krzywda. Ania powiedziała wiersz, który specjalnie na okazję zakończenia roku szkolnego napisał Paweł Długajczyk z klasy 2c . Michał  Lech jak zwykle przecudnie zagrał i zaśpiewał  piosenkę "Szkoła marzeń". Uczniowie klas trzecich podziękowali nauczycielom wręczając kwiaty. Nastąpiło również uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas 2. Następnie wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy 2c  przygotowali część artystyczną o kolejnych etapach istoty szkolnej.

Zapraszamy do galerii. Zdjęcia Kamila Kwiecińska klasa 2c