Projekt Dzielnica Brzmi Dobrze

Dzielnica Brzmi Dobrze to propozycja skierowana do amatorskich grup muzycznych, które związane są z Katowicami. Nie preferujemy żadnego stylu muzycznego. Do udziału zapraszamy zarówno zespoły rockowe czy hiphopowe, jak i grupy wykonujące muzykę elektroniczną. Warunek jest jeden ­– zespół musi reprezentować konkretną dzielnicę miasta i pod jej szyldem zgłosić swój udział w konkursie!

12049663_995121640542964_2459062575854966859_n_640

Krok 1. Przygotuj krótki filmik prezentujący zespół. Nagranie (do 3 minut, może być nagrane np. telefonem) wraz z krótkim opisem zawierający takie informacje jak nazwa zespołu, wykonywana muzyka i skład formacji, prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W temacie maila prosimy wpisać "Dzielnica Brzmi Dobrze". W treści maila prosimy zawrzeć informację którą dzielnicę reprezentuje zespół.
Termin upływa 28 kwietnia o godz. 23.59.

 

Krok 2. Zaproś nas na próbę. Chcemy zobaczyć, co i gdzie gracie. Pokaż nam dzielnicę, którą reprezentujesz i opowiedz o sobie.

Krok 3. Pozwól zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową i zaproś swoich znajomych do kibicowania swojemu zespołowi podczas castingu (znajdziesz nas na Facebooku).

Krok 4. Daj z siebie wszystko!

Wybrane podczas preselekcji zespoły zostaną zaproszone na casting, który odbędzie się 7 maja (Sala Koncertowa KMO, pl. Sejmu Śląskiego 2). Profesjonalne jury wybierze zwycięzców. Dla nich także zorganizowane zostaną warsztaty muzyczne z gwiazdami polskiej sceny. Efekty współpracy zespoły zaprezentują podczas finałowych koncertów, zapowiadających tegoroczne Urodziny Miasta Kocham Katowice!

* amatorski zespół to taki, który nie jest i nie był związany z żadną wytwórnią  muzyczną.


Tomasz Biliński & Małgorzata Ruchała dla IVLO w Katowicach © 2006
FreshJoomlaTemplates.com
.