Konkurs „Mój (nie) pełnosprawny brat”

Wojewoda Śląski wraz ze Śląskim Kuratorem Oświaty, Komendantem Miejskim Policji w Katowicach, Wydziałem Edukacji Urzędu Miejskiego w Katowicach oraz Pałacem Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego ogłaszają konkurs na prezentację multimedialną promującą aktywność i bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych pt. „Mój (nie) pełnosprawny brat”.
Konkurs jest jednym z elementów kampanii społecznej pn. „Pełnosprawne bezpieczeństwo”, prowadzonej w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa śląskiego.

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o kontakt z koordynatorami szkolnymi:
Hanną Żyrek lub Grażyną Żogała

Organizatorzy konkursu przewidują następujące terminy:

• prace konkursowe (oraz załączniki nr 1 i 2) z dopiskiem „Konkurs na prezentację” należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 14 listopada 2014r. na adres:
    Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego
    ul. Mikołowska 26,
    40-066 Katowice
  • ocena prac konkursowych oraz wytypowanie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych nastąpi do końca listopada 2014r.
  • ogłoszenie wyników na stronach internetowych organizatorów - grudzień 2014r.
  • uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w grudniu 2014r.

Szczegółowe informacje o konkursie przesyłam w załączniku.

Z wyrazami szacunku,

Monika Zając
Ośrodek Informacji Młodzieżowej Pałacu Młodzieży.

Załączniki:
Download this file (Konkurs na prezentacje ok.-1.doc)Konkurs na prezentacje ok.-1.doc[ ]42 kB