Uniwersytet Śląski Maturzystów

Jako Uniwersytet Śląski Maturzystów miło jest nam po raz kolejny zaprosić uczniów Państwa Szkoły na nasze wydarzenia edukacyjne dedykowane maturzystom.
Na ostatniej prostej przed maturą proponujemy Nocne Powtórki Maturalne, czyli cykl wykładów z matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, biologii oraz chemii, które odbędą się w dniach 28-30 kwietnia w budynkach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Chorzowie oraz Sosnowcu. Zajęcia poprowadzą wykładowcy UŚ oraz trenerzy UŚM.
Oprócz powtórek maturalnych przeprowadzonych przy użyciu nowoczesnych prezentacji multimedialnych, wspartych wskazówkami dotyczącymi technik efektywnego uczenia się, przewidziane są również warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego.

Z poważaniem,

Uniwersytet Śląski Maturzystów