Walentynki 2014

Tegoroczne walentynki uczniowie naszego liceum mogli obchodzić na sportowo. W szkole został zorganizowany Walentynkowy Turniej Siatkówki. Organizacją tego wydarzenia zajęli się uczniowie klasy 2b : Mikołaj Krysiak, Angelika Kulig, Aleksandra Nowicka i Marysia Siedlaczek. W turnieju udział brało łącznie 20 par, pomiędzy którymi toczyła się zacięta walka o każdy punkt i o przejście do finałowej trójki. Ostatecznie trzecie miejsce zajęła para organizatorów-Angelika Kulig i Mikołaj Krysiak. Drugie miejsce należało do Pauliny Król z klasy 3d i Kuby Gabrysiak z 3c. Najwyższe miejsce na podium zajęli Hanna Bąk i Rafał Kuliński z 3c. Na każdego z triumfatorów czekały słodkie nagrody i dyplomy.

Każdemu z uczestników dziękujemy za świetną zabawę, a zwycięzcom jeszcze raz GRATULUJEMY!

Zapraszamy do galerii z życia szkoły