Anglo-American Song Contest 2014 już za nami:(

Do rywalizacji 11 lutego stanęli wykonawcy siedmiu utworów. Jury pod przewodnictwem prof. Lucyny Biskupskiej podkreśliło wysoki i bardzo wyrównany poziom tegorocznego konkursu i ogłosiło swój werdykt: I miejsce zajęła Karolina Przybysz, na II miejscu znalazła się Katarzyna Kasza, a dwie równorzędne III nagrody przyznano duetom: siostrom Karolinie i Ewie Łagodzkim oraz Paulinie Krzemińskiej i Sarze Zemczak. Paulina i Sara zostały także laureatkami nagrody publiczności. Wszyscy pozostali uczestnicy (Jolanta Augustak, Emilia Kostek oraz Dominik Senderkiewicz, któremu akompaniowali  Mateusz Ruszkiewicz i Filip Biały) otrzymali wyróżnienia. Cała jedenastka wykonawców zaprezentowała się uczniom wszystkich klas w trzech kolejnych koncertach. Gratulujemy naszym szkolnym artystom i jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłym roku ich grono będzie liczniejsze. A zatem – do zobaczenia… i do usłyszenia za rok!

zapraszamy do galerii z życia szkoły