Nasi Uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony - jak zawsze

Nasi aktorzy znów pokazali swoje  umiejętności w sztuce pt: " Oskar i Pani Róża".

16 stycznia o godz. 16.30 i 17.30 zdolności naszych uczniów mogli podziwiać Rodzice.

17 stycznia grupa teatralna naszego Liceum odwiedziła Gimnazjum nr 4 i 10 w Katowicach, gdzie była bardzo ciepło przyjęta.

Pani Dyrektor jednego z Gimnazjum powiedziała: " Mogliśmy uczestniczyć w wielkiej uczcie duchowej".

Uczniowie naszego Liceum  poprzez pieknie przygotowaną sztukę zachęcili gimnazjalistów do czytania książek tego autora ( i nie tylko), do włączenia się w przyszłości w wolontariat, do bezinteresowności i dbania o własne zdrowie.

Naszym aktorom gratulujemy!!!

Już dzisiaj zapraszamy na dwie sztuki w ich wykonaniu:  " Tartak" oraz " Szewc Walenty".